Presadil sa proti Jabloncu. Hrošovský strelil víťazný gól Plzne

Patrik Hrošovský (vľavo) - ilustračný záber.
Patrik Hrošovský (vľavo) - ilustračný záber. (Autor: TASR/AP)
TASR|6. nov 2016 o 22:20

V Česku boli v akcii viacerí Slováci.

PRAHA. Futbalisti majstrovskej Viktorie Plzeň zdolali v nedeľnom domácom stretnutí 13. kola najvyššej českej súťaže Baumit Jablonec 3:1.

Jedným gólom sa pod triumf lídra tabuľky podpísal slovenský reprezentačný stredopoliar Patrik Hrošovský.

Slovan Liberec hral so Spartou Praha nerozhodne 0:0. V bránke Liberca si čisté konto pripísal Slovák Martin Dúbravka.

Česká liga - 13. kolo:

Slovan Liberec - Sparta Praha 0:0
ČK: 42. Dočkal (Sparta)

/Martin Dúbravka odchytal celé stretnutie, Igor Súkenník (obaja Liberec) sedel na lavičke náhradníkov/

MFK OKD Karviná - 1. FC Slovácko 0:1 (0:1)
Gól:
13. Kone

/Marek Janečka odohral celé stretnutie a v 61. minúte dostal žltú kartu, Pavol Jurčo hral do 68. minúty a brankár Branislav Pindroch (všetci Karviná) sedel na lavičke náhradníkov - Juraj Chvátal, Tomáš Košút aj Patrik Šimko (všetci Slovácko) odohrali celé stretnutie/

Viktoria Plzeň - Baumit Jablonec 3:1 (1:0)
Góly:
16. Hořava, 53. HROŠOVSKÝ, 57. Hejda - 67. Doležal

/Matúš Kozáčik odchytal celý zápas a dostal žltú kartu, Patrik Hrošovský odohral celý zápas a strelil gól, Jakub Hromada odohral celý zápas, Michal Ďuriš (všetci Plzeň) hral od 89. minúty/

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Presadil sa proti Jabloncu. Hrošovský strelil víťazný gól Plzne