Zápas West Ham - Wolverhampton.
Zápas West Ham - Wolverhampton. (Zdroj: SITA/AP)
Sportnet|6. apr 2021 o 00:15 (aktualizované 6. apr 2021 o 07:28)

Pozrite si výsledky dnešných zápasov Premier League.

LONDÝN. V pondelok boli na programe dve stretnutia 30. kola anglickej Premier League. Everton remizoval s Crystal Palace 1:1.

Od 58. minúty viedol klub z modrej časti Liverpoolu zásluhou Rodrigueza. O tom, že si body tímy podelia, rozhodol gólom v 86. minúte Batshuayi, ktorý sa dostal na ihrisko iba dve minúty predtým.

Naopak, víťazstvo si pripísal West Ham, ktorý zdolal Wolverhampton 3:2. Vyšiel mu najmä prvý polčas, keďže do 39. minúty si vypracoval trojgólový náskok.

Neskôr domáci dvoma gólmi znížili, no k remíze sa už nedopracovali.

West Ham sa po zisku troch bodov prepracoval na štvrté miesta tabuľky, ktoré zaisťuje účasť v Lige majstrov. Preskočil Chelsea, ktorá po víkendovom zaváhaní s West Bromwichom stráca jeden bod.