Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Pľuščenko prehovoril o svojej druhej svadbe

SITA|Publikované 18. júl 2008 o 13:29

BRATISLAVA 18. júla (SITA) - Skvelý ruský krasokorčuliar a šoumen Jevgenij Pľuščenko sa zrejme po druhý raz ožení. Trojnásobný majster sveta a olympijský víťaz z Turína sa rok a pol stretáva s Janou Rudkovskou, ...

BRATISLAVA 18. júla (SITA) - Skvelý ruský krasokorčuliar a šoumen Jevgenij Pľuščenko sa zrejme po druhý raz ožení. Trojnásobný majster sveta a olympijský víťaz z Turína sa rok a pol stretáva s Janou Rudkovskou, producentkou víťaza speváckej súťaže Eurovízia Dimu Bilana a plánujú spoločnú budúcnosť. Vzťah Pľuščenka a Rudkovskej bol spočiatku tajomstvom, chceli ho zverejniť až po skončení svojich rozvodových procesov.

"Určite to bude v Petrohrade. Iba v Petrohrade," odpovedala Rudkovská v rozhovore pre Komsomoľskú Pravdu na otázku, kde sa bude konať svadba. Obrad má byť údajne grandiózny, pozvú naň veľa priateľov. "Máme známych, priateľov, ktorí nám povedali, že nám na dva týždne požičajú vilu, ktorá na deň stojí 45-tisíc eur," pochválil sa Pľuščenko. Napriek tomu, že si vybrali miesto ceremónie a medových týždňov, prípravy ešte nie sú v plnom prúde. Konkrétny dátum neuviedli, Pľuščenko svojej partnerke nevenoval ani zásnubný prsteň. "Nemáme sa kam ponáhľať," zdôvodnil. "Vrátil som sa k športu. To sú ustavičné tréningy, pripravujeme nový program," dodal.

Jeden zo svetovo najznámejších ruských športovcov má z prvého manželstva s Máriou Jermakovovou syna. Zosobášili sa v roku 2006, rozvod oficiálne oznámili vo februári tohto roku. Pľuščenko sa chce podieľať na výchove svojho dieťaťa, Rudkovskej dvom deťom otca nahradiť nechce. "Biologického otca nemôžete vymeniť," cituje jeho slová internetová stránka denníka kp.ru.

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.