Utorok, 7. decembra, 2021Meniny má Ambróz

Čaká ju známy svah. Vlhová štartuje novú sezónu Svetového pohára (TV tipy)

Športový TV program na dnes. Petra Vlhová začína Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní 2021/2022. (Autor: TASR)
Sportnet|18. okt 2021 o 08:30

Športový program na najbližších sedem dní.

BRATISLAVA. Fanúšikovia sa konečne dočkali. Petra Vlhová v sobotu štartuje novú sezónu Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní.

V novej sezóne sa predstaví ako obhajkyňa veľkého krištáľového glóbusu za celkový triumf. V úvode sezóny ju čaká obrovský slalom v rakúskom Söldene.

Pre Vlhovú ide o známy kopec, na ktorom sa pokúsi zajazdiť kvalitný výsledok. Vlani na rovnakom mieste obsadila v obrovskom slalome 3. priečku.

Newsletter: Športové udalosti týždňa (TV tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>

Na svoje si prídu aj futbaloví fanúšikovia. Pokračuje skupinová fáza Ligy majstrov a ŠK Slovan Bratislava vyzve v skupine Európskej konferenčnej ligy (EKL) na domácom štadióne gibraltársky klub Lincoln Red Imps.

Skvelý futbalový program ponúkne najmä nedeľa. Poobede sa hrá El Clásico, v ktorom domáca FC Barcelona vyzve Real Madrid.

Duel veľkoklubov ponúkne aj anglická Premier League, keď Manchester United hostí Liverpool FC. Šláger čaká aj slovenského stopéra Milana Škriniara, ktorého Inter Miláno večer vyzve Juventus Turín.

Prinášame vám prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližších sedem dní. Kompletnú kurzovú ponuku nájdete na DOXXbete.

PONDELOK (18. október)

Futbal

  • 18:55 Deportivo Alavés - Real Betis, La Liga (Nova Sport 3)
  • 20:40 Benátky FC - ACF Fiorentina, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:55 Arsenal FC - Crystal Palace, Premier League (Premier Sport 1)
  • 20:55 Espanyol Barcelona - Cádiz CF, La Liga (Nova Sport 3)

Hokej

  • 18:30 Spartak Moskva - CSKA Moskva, KHL (Sport 1)

Tenis

  • 13:35 ATP 250 Moskva (Nova Sport 1)
  • 19:05 ATP 250 Moskva (Nova Sport 1)


UTOROK (19. október)

Futbal

  • 15:55 Atlético Madrid U19 - Liverpool FC U19, Liga majstrov U19 (Nova Sport 4)
  • 16:15 Celtic Glasgow - Ferencváros Budapešť, Európska liga (Sport 1)
  • 18:15 Club Bruggy - Manchester City, Liga majstrov (Nova Sport 3)
  • 18:40 Besiktas Istanbul - Sporting Lisabon, Liga majstrov (Nova Sport 4)
  • 20:20 Atlético Madrid - Liverpool FC, Liga majstrov (Premier Sport 2)
  • 20:55 Ajax Amsterdam - Borussia Dortmund, Liga majstrov (Nova Sport 3)
  • 20:55 Paríž St. Germain - RB Lipsko, Liga majstrov (Nova Sport 4)
  • 21:00 FC Porto - AC Miláno, Liga majstrov
  • 21:00 Inter Miláno - Šeriff Tiraspoľ, Liga majstrov
  • 21:00 Šachtar Doneck - Real Madrid, Liga majstrov

  • 14:00 Kežmarok - Skalica, Slovnaft Cup 

Hokej

  • 17:20 HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha, česká extraliga (ČT Sport)

  • 17:30 Žilina - Slovensko U18, SHL

  • 17:45 Poprad - Trenčín, Tipos extraliga (Sport 2)

Tenis

  • 11:35 ATP 250 Moskva (Nova Sport 1)
  • 17:35 ATP 250 Moskva (Nova Sport 1)

Hádzaná

  • 20:30 HT Tatran Prešov - Bidasoa Irun, Európska liga (Sport 2)


STREDA (20. október)

Futbal

  • 16:15 Spartak Moskva - Leicester City, Európska liga (Sport 1)
  • 18:15 FC Barcelona - Dynamo Kyjev, Liga majstrov (Nova Sport 3)
  • 18:40 FC Red Bull Salzburg - WfL Wolfsburg, Liga majstrov (Nova Sport 4)
  • 20:20 Chelsea FC - Malmö FF, Liga majstrov (Premier Sport 2)
  • 20:55 Manchester United - Atalanta Bergamo, Liga majstrov (Nova Sport 3)
  • 20:55 Benfica Lisabon - Bayern Mníchov, Liga majstrov (Nova Sport 4)
  • 21:00 OSC Lille - FC Sevilla, Liga majstrov
  • 21:00 Young Boys Bern - Villarreal CF, Liga majstrov
  • 21:00 Zenit Petrohrad - Juventus Turín, Liga majstrov

  • 14:30 Petržalka - Šamorín, II. liga

  • 15:00 Lehota pod Vtáčnikom - Pohronie, Slovnaft Cup

Hokej

  • 18:00 Torpedo Nižnij Novgorod - Avangard Omsk, KHL (Sport 2)

Cyklistika

  • 18:25 MS v dráhovej cyklistike, 1. deň (Eurosport 1)

Tenis

  • 13:35 ATP 250 Moskva (Nova Sport 1)
  • 17:35 ATP 250 Moskva (Nova Sport 1)

Volejbal

  • 20:15 Rieker UJS Komárno - Olympiakos Pireus, Liga majstrov (JOJ Šport)


ŠTVRTOK (21. október)

Futbal

  • 16:15 HJK Helsinki - Maccabi Tel Aviv, Európska konferenčná liga (Sport 1)
  • 18:45 Maccabi Haifa - SK Slavia Praha, Európska konferenčná liga (Sport 1)
  • 20:40 ŠK Slovan Bratislava - Lincoln Red Imps, Európska konferenčná liga (RTVS Dvojka)
  • 20:40 AC Sparta Praha - Olympique Lyon, Európska liga (ČT Sport)
  • 20:45 West Ham United - K.R.C. Genk, Európska liga (Sport 2)
  • 21:00 FK Jablonec - Randers FC, Európska konferenčná liga (Sport 1)

Hokej

  • 17:45 Poprad - Slovan Bratislava, Tipos extraliga (Sport 2)

Cyklistika

  • 18:25 MS v dráhovej cyklistike, 2. deň (Eurosport 1, ČT Sport)

Tenis

  • 13:35 ATP 250 Moskva (Nova Sport 1)
  • 19:05 ATP 250 Moskva (Nova Sport 1)

Golf

  • 5:30 Japan Championship, 1. deň (Eurosport 1)


PIATOK (22. október)

Futbal

  • 16:40 Sereď - Žilina, Fortuna liga (Nova Sport 1, VOYO)

  • 18:25 FC Turín - FC Janov, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:25 1. FSV Mainz 05 - FC Augsburg, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 20:55 Arsenal FC - Aston Villa, Premier League (Premier Sport 1)
  • 20:55 AS Saint-Étienne - Angers SCO, Ligue 1 (Nova Sport 1)
  • 20:55 CA Osasuna - Granada CF, La Liga (Nova Sport 4)

Hokej

  • 19:15 Bratislava Capitals - Graz 99ers, IHL

  • 17:00 Liptovský Mikuláš - Banská Bystrica, Tipos extraliga
  • 17:20 Spišská Nová Ves - Košice, Tipos extraliga (RTVS Dvojka)
  • 17:30 Michalovce - Prešov, Tipos extraliga
  • 17:45 Zvolen - Trenčín, Tipos extraliga (Sport 2)
  • 18:00 Nitra - Nové Zámky, Tipos extraliga

  • 17:30 Trnava - Žilina, SHL
  • 17:30 Levice - Topoľčany, SHL
  • 17:30 Martin - Brezno, SHL
  • 17:30 Považská Bystrica - Modré krídla Bratislava, SHL
  • 17:30 Skalica - Dubnica, SHL
  • 17:30 Žiar nad Hronom - Dubnica, SHL

Cyklistika

  • 18:25 MS v dráhovej cyklistike, 3. deň (Eurosport 1, ČT Sport)

Tenis

  • 10:05 ATP 250 Moskva, štvrťfinále (Nova Sport 1)
  • 17:05 ATP 250 Moskva, štvrťfinále (Nova Sport 1)

Golf

  • 5:30 Japan Championship, 2. deň (Eurosport 1)

Freestylové lyžovanie

  • 17:55 Svetový pohár, Big Air, Chur (Eurosport 2)


SOBOTA (23. október)

Futbal

  • 13:25 Chelsea FC - Norwich City FC, Premier League (Premier Sport 1)
  • 13:55 Valencia CF - RCD Mallorca, La Liga (Nova Sport 4)
  • 15:25 Bayern Mníchov - TSG Hoffenheim, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 15:55 Everton FC - FC Watford, Premier League (Premier Sport 1)
  • 16:10 Cádiz CF - Deportivo Alavés, La Liga (Nova Sport 4)
  • 18:00 Göztepe SK - Trabzonspor, Süper Lig (Sport 1)
  • 18:05 US Sassuolo - FC Benátky, Serie A (Nova Sport 4)
  • 18:25 Brighton & Hove Albion FC - Manchester City, Premier League (Premier Sport 1)
  • 18:25 Hertha Berlín - Borussia Mönchengladbach, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 20:40 Bologna FC - AC Miláno, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:55 Athletic Bilbao - Villareal CF, La Liga (Nova Sport 3)

  • 12:30 Humenné - Banská Bystrica, II. liga
  • 14:00 Slovan Bratislava B - Skalica, II. liga
  • 14:30 Bardejov - Podbrezová, II. liga
  • 14:30 Dubnica - Šamorín, II. liga (Futbalnet.tv)
  • 14:30 Trebišov - Púchov, II. liga
  • 14:30 Žilina B - Košice, II. liga

  • 18:00 Senica - Ružomberok, Fortuna liga (VOYO)
  • 18:00 Zlaté Moravce - Trenčín, Fortuna liga (VOYO)
  • 18:00 Pohronie - Trnava, Fortuna liga (VOYO)

Hokej

  • 19:05 Washington Capitals - Calgary Flames, NHL (Nova Sport 1)

Zjazdové lyžovanie

  • 9:50 Obrovský slalom žien, Sölden - 1. kolo (Eurosport 1, ČT Sport)
  • 13:00 Obrovský slalom žien, Sölden - 2. kolo (Eurosport 1, ČT Sport)

Cyklistika

  • 14:00 Tour of Drenthe, ženy (Eurosport 2)
  • 17:25 MS v dráhovej cyklistike, 4. deň (Eurosport 1, ČT Sport)

Tenis

  • 14:15 WTA Moskva, semifinále (RTVS Dvojka)
  • 16:05 ATP 250 Moskva, semifinále (Nova Sport 2)

Hádzaná

  • 15:45 HC MŠK Považská Bystrica - RK Žemaitijos Dragunas Klaipeda, Európsky pohár EHF (Sport 1)

MMA

  • 19:50 Fedor Emelianenko vs. Tim Johnson, Bellator 269 (Nova Sport 2)
  • 22:00 Paulo Costa vs. Marvin Vettori, UFC Fight Night 196 (Premier Sport 1, Dajto)

Motorizmus

  • 23:00 VC USA, formula 1 - kvalifikácia (Sport 1)

Golf

  • 5:30 Japan Championship, 3. deň (Eurosport 1)

Krasokorčuľovanie

  • 3:00 krátky program športových dvojíc, Grand Prix USA (ČT Sport)
  • 4:20 krátky program mužov, Grand Prix USA (ČT Sport)
  • 22:45 krátke tance, Grand Prix USA (ČT Sport)

Rýchlokorčuľovanie

  • 11:10 Svetový pohár, Short Track (ČT Sport)

Freestylové lyžovanie

  • 17:55 Svetový pohár, Big Air, Chur (Eurosport 2)


NEDEĽA (24. október)

Futbal

  • 12:25 Atalanta Bergamo - Udinese Calcio, Serie A (Nova Sport 4)
  • 12:55 OGC Nice - Olympique Lyon, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 12:55 St. Mirren FC - Glasgow Rangers, Scottish Championship (Premier Sport 1)
  • 14:55 West Ham United - Tottenham Hotspur, Premier League (Premier Sport 1)
  • 15:25 1. FC Kolín - Bayer Leverkusen, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 15:30 FC Barcelona - Real Madrid, La Liga (Nova Sport 3)
  • 16:45 Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven, Eredvisie (Arena Sport 1)
  • 16:55 AS Monaco - Montpellier HSC, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 17:25 Manchester United - Liverpool FC, Premier League (Premier Sport 1)
  • 17:55 AS Rím - SSC Neapol, Serie A (Nova Sport 4)
  • 18:25 Real Betis - Rayo Vallecano, La Liga (Nova Sport 3)
  • 20:40 Olympique Marseille - Paríž St. Germain, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 20:40 Inter Miláno - Juventus Turín, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:55 Atlético Madrid - Real Sociedad, La Liga (Nova Sport 3)

  • 10:30 Petržalka - Komárno, II. liga (Futbalnet.tv)
  • 11:00 Rohožník - Námestovo, II. liga

  • 15:00 Slovan Bratislava - Liptovský Mikuláš, Fortuna liga (VOYO)
  • 16:30 Dunajská Streda - Michalovce, Fortuna liga (Dajto, VOYO)

Hokej

  • 9:00 Admiral Vladivostok - CSKA Moskva, KHL (Sport 1)
  • 12:30 Sibir Novosibirsk - Traktor Čeľabinsk, KHL (Sport 1)
  • 18:30 HC Bolzano-Bozen Foxes - Bratislava Capitals (IHL)
  • 19:05 Boston Bruins - San Jose Sharks, NHL (Nova Sport 1)

  • 14:00 Modré krídla Bratislava - Trnava, SHL
  • 17:00 Topoľčany - Považská Bystrica, SHL

  • 16:45 Poprad - Michalovce, Tipos extraliga (RTVS Dvojka)
  • 17:00 Trenčín - Nitra, Tipos extraliga
  • 17:00 Prešov - Liptovský Mikuláš, Tipos extraliga
  • 17:45 Košice - Zvolen, Tipos extraliga (Sport 1)
  • 17:00 Slovan Bratislava - Nové Zámky, Tipos extraliga
  • 17:00 Spišská Nová Ves - Banská Bystrica, Tipos extraliga

Zjazdové lyžovanie

  • 9:45 Obrovský slalom mužov, Sölden - 1. kolo (Eurosport 1)
  • 13:15 Obrovský slalom mužov, Sölden - 2. kolo (Eurosport 1)

Cyklistika

  • 14:30 MS v dráhovej cyklistike, 4. deň (Eurosport 1, ČT Sport)

Tenis

  • 14:00 WTA Moskva, finále (RTVS Dvojka)
  • 15:05 ATP 250 Moskva, finále (Nova Sport 2)

Box

  • 3:00 Jamel Herring - Shakur Stevenson (Sport 1)

Motorizmus

  • 20:45 VC USA, formula 1 - preteky (Sport 1)

Golf

  • 5:30 Japan Championship, 4. deň (Eurosport 1)

Krasokorčuľovanie

  • 0:30 krátky program žien, Grand Prix USA (ČT Sport)
  • 3:15 voľné jazdy športových dvojíc, Grand Prix USA (ČT Sport)
  • 5:00 voľné jazdy mužov, Grand Prix USA (ČT Sport)
  • 22:30 voľné tance, Grand Prix USA (ČT Sport)


Newsletter: Športové udalosti týždňa (tv tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>

Súvisiace články