Barcelona inkasovala v šlágri až trikrát, Hamšík dal nádherný gól

Marek Hamšík slávi svoj gól do siete Besiktasu Istanbul.
Marek Hamšík slávi svoj gól do siete Besiktasu Istanbul. (Autor: TASR/AP)
Pavol Spál|1. nov 2016 o 18:45

Slovenský futbalista strelil vyrovnávajúci gól v zápase proti Besiktasu Istanbul.

BRATISLAVA. Búchal sa pravou rukou do hrude a s rozpaženými rukami šprintoval. Kapitán SSC Neapol Marek Hamšík bol od radosti v tranze.

Ešte viac burácali fanúšikovia Neapola, ktorí boli sústredení za jednou z brán arény Besiktasu Istanbul.

Hamšík strelil v zápase 4. kola Ligy majstrov vyrovnávajúci gól. Vystrelil spoza šestnástky.

Pohotovo. Ľavačkou. Pritom je pravák. Pre Slováka v službách Neapola to však nie je problém.

Neapol remizoval na pôde Istanbulu 1:1.

V tejto sezóne dal tvorca hry Neapola štyri góly, z toho dva v Lige majstrov. Celkovo strelil v najprestížnejšej klubovej súťaži sveta už štyri góly. V tejto bilancii je zo Slovákov lepší už iba Vladimír Labant.

"Sme trochu smutní, pretože cítime, že sme tento zápas mali vyhrať. Na konci skupinovej fázy to však možno bude pre nás zlatý bod, ktovie," cituje Hamšíkove slová oficiálna stránka Európskej futbalovej únie (UEFA).

"Bola by veľká škoda, keby sme dnes prehrali, nezaslúžili by sme si to. Musíme sa sústrediť, aby sme v ďalšom zápase konečne zvíťazili," dodal Marek Hamšík.

V druhom zápase rovnakej skupiny Benfica doma vyhrala nad Dynamom Kyjev 1:0 a dotiahla sa na talianskeho vicemajstra.

Istý postup majú štyri kluby

Futbalisti FC Barcelona prehrali v utorňajšom dueli C-skupiny Ligy majstrov s domácim Manchestrom City 1:3.

Nevyužili tak šancu postúpiť do jarného osemfinále, hoci im k tomu stačil bod.

Do vyraďovacej fázy si však v utorok miestenku zabezpečili z A-skupiny Paríž St. Germain a Arsenal Londýn, resp. z D-skupiny Atletico Madrid a Bayern Mníchov.

Guardiolovi vyšla odplata

Futbalisti Manchestru City pod vedením bývalého kouča súera Pepa Guardiolu mohli kopať penaltu v 11. minúte po zákroku Samuela Umtitiho na Raheema Sterlinga, rozhodca mal ale iný názor a Sterlingovi dal žltú kartu za simulovanie.

V 21. minúte otvoril na Etihad Stadium skóre argentínsky útočník Lionel Messi, ktorému po rýchlom brejku prihral do chladnokrvného zakončenia Neymar. Messi tak oslávil jubilejný 100. štart v Lige majstrov svojím 90. gólom.

Domáci vyrovnali v 39. minúte vďaka Ilkayovi Gündoganovi. Ten po hrubej chybe v rozohrávke hostí doklepol loptu do siete po prihrávke Sterlinga.

V druhom polčase poslal domácich do vedenia Kevin de Bruyne, v 65. minúte mohol vyrovnať Gomes, ale trafil len brvno.

Gól Messiho futbalistom Barcelony nestačil.
Gól Messiho futbalistom Barcelony nestačil. (Autor: TASR/AP)

V 74. minúte upravil stav stretnutia na konečných 3:1 Gündogan.

V ďalšej konfrontácii v tejto skupine Borussia Mönchengladbach, na súpiske ktorej nefiguroval slovenský mládežnícky reprezentant László Bénes, doma remizovala so Celticom Glasgow 1:1.

Skvelý obrat Arsenalu

V A-skupine v Sofii viedol rýchlo Ludogorec Razgrad nad Arsenalom 2:0, ale hostia ešte do polčasu gólmi Granita Xhaku a Aarona Ramseyho vyrovnali.

V druhom polčase rozhodol o triumfe hostí Özil.

V druhom zápase Paríž St. Germain vyhral v Bazileji 2:1 gólom Meuniera z 90. minúty a zabezpečil si postup medzi elitnú šestnátsku.

Z D-skupiny si postup vybojovalo Atletico Madrid, ktoré doma zdolalo FK Rostov 2:1 gólom v nadstavenom čase, oba presné zásahy domácich zaznamenal Antoine Griezmann.

Do vyraďovačky ide aj Bayern Mníchov, ktorý vyhral na pôde Eindhovenu 2:1 vďaka presným zásahom poľského kanoniera Roberta Lewandowského.

Liga majstrov - utorňajšie zápasy:

A-skupina

Ludogorec Razgrad - Arsenal Londýn 2:3 (2:2)
Góly:
12. Cafu, 15. Keseru - 20. Xhaka, 42. Giroud, 88. Özil
Rozhodoval: Nijhuis (Hol.)

FC Bazilej - Paríž St. Germain 1:2 (0:1)
Góly:
76. Zuffi - 43. Matuidi, 90. Meunier, ČK: 84. Die (Bazilej)

B-skupina

Benfica Lisabon - Dynamo Kyjev 1:0 (1:0)
Gól:
45.+1 Salvio (z 11 m)
Rozhodoval: Turpin (Fr.)

Besiktas Istanbul - SSC Neapol 1:1 (0:0)

C-skupina

Borussia Mönchengladbach - Celtic Glasgow 1:1 (1:0)
Góly:
32. Stindl - 76. Dembele (z 11 m), ČK: 75. Korb (Borussia)
Rozhodoval: De Sousa (Port.)

Manchester City - FC Barcelona 3:1 (1:1)

Rozhodoval: Thomson (Škót.)

PSV Eindhoven - Bayern Mníchov 1:2 (1:1)
Góly:
15. Arias - 34. a 74. Lewandowski (z 11 m)

(1:1, 2:0)
90+3 minúta
Ukončený
Barcelona
Prehľad
Góly: 39. Gündoğan, 51. De Bruyne, 74. Gündoğan – 21. Messi. ŽK: 11. Sterling (MAC), 59. Kolarov (MAC) – 20. Rakitić (BAR), 29. Neymar (BAR), 76. Busquets (BAR). Rozhodca: V. Kassai – G. Ring, V. Tóth – P. Berettyan.
Prenos
V nastavenom čase sa neudialo už nič výnimočne, a tak Viktor Kassai ukončuje dnešný zápas, v ktorom Manchester City zvíťazil nad FC Barcelonou v pomere 3:1. Pep Guardiola zvíťazil prvýkrát proti monštru, ktoré vytvoril a po výbornom výkone si Citizens pripisujú dôležité tri body. Po dvoch góloch Gündoğana a góle de Bruyna môžu dnes fanúšikovia britského zástupcu v LM spať pokojne a sladko.

S týmto konštatovaním sa s Vami z komentátorského kresla lúči Adam Kadlec, ďakujem Vám za pozornosť a prajem Vám ešte príjemný zvyšok sviatočného večera strávený možno aj pri našich onlajnoch. Dočítania, priatelia!
90+3
Koniec zápasu.
90+1
Štvrtý rozhodca nastavuje ešte tri minúty navyše.
90
Hrá sa posledná minúta riadnej hracej doby.
88
changeDirigent úspechu Citizens v druhej časti hry, Kevin de Bruyne, odchádza z ihriska a nahradí ho rýchlonohý Nolito.
87
Suárez bol v postavení v hre, avšak nemal dostatočnú rýchlostnú kapacitu na to, aby loptu poslal za Willyho Caballera.
86
Komplexnosť defenzívy tímu z Ostrovov je v druhom polčase priam okúzľujúca. Nepustia si za svoje rady nič a nikoho, naopak získavajú loptu už veľmi vysoko a púšťajú sa do štipľavých kontier.
85
Barcelona sa snaží niečo vymyslieť, momentálne efektne kombinujú na útočnej polovici trávnika a čakjú na ten správny moment a pas.
84
Po troch rohových kopoch Neymara v rade sa na radu dostala opäť ofenzíva City, ktorá kontrou napáda defenzívne rady Kataláncov.
83
Messi vypálil, avšak múr bol proti a vytlačil jeho projektil na roh.
82
Po faule na Luisa Suáreza prichádza priamy kop, ku ktorému sa stavia Neymar a Messi.
81
Sergio Aguero bol nepríjemne zrazený reprezentačným kolegom Javierom Mascheranom, s bolestivým výrazom tváre sa stavia na vlastné.
80
Šanca! Sergio Aguero bol iba pár centimetrov od gólu, keď si nádherne prebral pas z ľavej strany, ktorý vyslal David Silva, ale jeho pokus ľavačkou namieril pár centimetrov od ľavej tyčky.
79
Strelecké pokusy – 12:6, držanie lopty – 40% – 60%.
78
Neymar bol rýchlejší než lopta i obrancovia, a tak Gyorgi Ring píska ofsajdové postavenie.
77
changeHráč, ktorého gól by zmenil priebeh dnešného zápasu, André Gomes, odchádza z trávnika a nahradí ho Brazílčan Rafinha Alcantara.
76
yellowCardMôžeme takmer s istotou tvrdiť, že Katalánci sa radovať nebudú. Do záverečnej pätnásťminútovky vstupujú s dvojgólovým mankom, Sergio Busquets si dokonca pripísal žltú kartu.
74
74
goalManchester City práve strelil gól!
Opäť hrala rolu kontra po rohu Barcelony, rýchlosť ukázal zas a raz Sergio Aguero, ktorý vyviezol loptu, prihral ju De Bruynovi, ktorý poslal loptu na Navasa, toho strieľaný center zrazil Aguero a slávu za tento zásah zožne ILKAY GUNDOGAN, ktorý dnes pridáva už druhý gól!
72
Kombinácie hráčov v bledomodrom nepúšťajú hosťujúci celok k tomu, aby hrali svoj deštruktívny futbal. Ak sa niečo nezmení, Barcelona domov odíde bez bodu.
71
changePo jednom z lepších výkonov odchádza z ihriska Raheem Sterling, ktorého nahradí Španiel Jesús Navas.
68
Man City v týchto momentoch hry začína hrať futbal podobný tomu, ktorý predvádzala Barcelona v rokoch 2009 – 2012, keď ich trénoval súčasný kouč Britov, Pep Guardiola.
67
Domáci to teraz prekombinovali. Ilkay Gundogan vybojoval loptu, rozšíril hru na ľavo, kde pribehol David Silva, ten však nemal dostatočnú rýchlosť a krajný obranca sa oňho už postaral.
66
importantNásledná kontra domácich nebola o nič horšia! Kevin De Bruyne však nemal dostatočnú rýchlosť a jeho strela teda nemala dostatočné parametre na to, aby skončila v bráne.
65
importantA už mohlo byť vyrovnané! Luis Suárez získal loptu veľmi vysoko, na pomoc mu pribehol Gomes, ktorý loptu úplne nechránený poslal iba na brvno!
64
Rohový kop rozohral strelec druhého gólu Angličanov nakrátko a toto ovocie neprinieslo.
63
importantBelgičan De Bruyne je v druhom polčase jednoznačne najlepším hráčom Citizens! Tentokrát mu chýbal jediný krok k zakončeniu do poloprázdnej brány Barcelony, nakoniec všetko hasil Umtiti!
61
changeStrieda aj Luis Enrique. Osvieženie do stredu hracej plochy prichádza v podobe Ardu Turana, ktorý strieda Ivana Rakitića so žltou kartou.
61
Luis Suárez si v šestnástke podržal loptu pomocou fyzickej sily, nedokázal však vystreliť.
60
changePrvá personálna zmena je presne taká, ako som avízoval. Odchádza Fernandinho, ktorého nahradí krajan Fernando.
59
yellowCardPo faule na Rakitića dostáva žltú kartu Aleksandar Kolarov.
58
58
Na lavičke Manchestru City dostáva Fernando taktické pokyny, takže je jasné, že bude prvým hráčom, ktorého dnes Pep Guardiola prestrieda.
57
57
Po signále vo vzduchu vyskočil najvyššie Aguero, ktorý skoro umiestnil loptu do siete Barcelony.
56
Domáci dnes ťažia z kontier, ktoré im naozaj vychádzajú, získavajú z nich mnoho, keď sa k lopte opäť stavia De Bruyne, ktorý ju s Davidom SIlvom zatočia do pokutového územia.
55
„Blaugranas“ sa potrebujú ukľudniť, podržať loptu na kopačkách a získať opäť istotu.
54
Raheem Sterling dnes hrá výborný futbal! Nechýbalo veľa, aby jeho zakončenie zvýšilo stav už na 3:1. Domáci sú v druhom polčase jednoznačne aktívnejší a lepší!
53
Výborný štart Manchestru do druhej štyridsaťpäťminútovky! A opäť za tým všetkým stál Kevin De Bruyne, ktorý rozohral štandardku na vzdialenejšiu tyč, kde sa loptu snažil Stones dotlačiť do odkrytej brány.
51
51
Po faule na Davida Silvu bol nariadený priamy kop z veľmi nebezpečného miesta, ktoré na priame zakončenie využil KEVIN DE BRUYNE, keď nádherne prestrelil technicky všetko, čo mu stálo v ceste a stiahol vedenie na stranu domáceho celku!
49
De Bruyne diskutuje s Aguerom taktiku, s akou rozohrajú priamy kop s veľmi nebezpečnej vzdialenosti.
48
48
48
Po nádhernom behu Sergio Aguero vyslal strelu, ktorá nemierila ďaleko od tyčky!
46
Začal sa druhý polčas.
Hráči už stoja v tuneli, čo znamená, že o pár minút už začíname druhých štyridsaťpäť minút dnešného zápasu.

Arbiter Viktor Kassai nenastavil ani minútu, a tak prvá časť hry končí. Videli sme parádny prvý polčas na manchesterskom Etihade, ktorý po góloch Messiho a Gündoğana končí nerozhodne 1:1. Druhá štyridsaťpäťminútovka začne približne o 21:45, zostaňte s nami!
45
Prvý polčas sa skončil.
45
Hrá sa posledná riadna minúta prvého polčasu.
44
Hráči čakajú nastúpení na rohový kop Davida Silvu, ten si iba narýchlo prihral s De Bruynom.
43
Ďalšia diskutabilná situácia v šestnástke! Tentokrát však bol poškodený Leo Messi, ktorého zrazil jeden z defenzívnych hráčov domácich.
42
The Citizens poháňaní skvelou atmosférou na Etihade momentálne v posledných minútach ovládajú zápas a teraz sú oni tí, ktorí útočia.
41
41
importantDomáci sa dostávajú na koňa! Po odobratí lopty v strednom pásme ihriska išli domáci do prečíslenia 3 na 2, avšak Aguero o centimetre míňa bránu!
39
39
Po chybe v defenzíve Barcelony sa k lopte dostal Aguero, ktorý rozdal prihrávku na pravú stranu pre Sterlinga, ktorý preniesol v šestnástke do priestoru na ILKAYA GUNDOGANA, ktorý iba priťukol do prázdnej brány a vyrovnal na 1:1.
38
Ďalší rohový kop pre Barcelonu, v pokutovom území čaká na kros Neymara horda hráčov. Brazílčan však rozohrával nakrátko s Messim.
37
Kros Lucasa Digneho bol zrazený Davidom Silvom, Katalánci momentálne ovládajú zápas dynamickým futbalom.
36
importantNeuveriteľný tlak Barcelony! Nebyť Johna Stonesa, ktorý dnes chráni, čo sa dá, Luis Suárez by tvrdou strelou zvyšoval na 0:2.
35
importantĎalšia megašanca! Po priamom kope od Messiho sa k strele dostal Gomes, ktorého projektil bol zblokovaný, následná dorážka hlavou od Suáreza však mohla byť presnejšia!
34
importantNeymar to teraz prekombinoval! V pokutovom území sa dostal k peknej lopte od Gomesa, spravil však o zasekávačku naviac a tak Fernandinho situáciu postrážil.
33
Center, ktorý poslal do vápna, mal až veľmi vysokú rýchlosť, a tak preletel cez celú hordu hráčov v šestnástke.
32
Luis Suárez fauluje v zaujímavej pozícii Fernandinha, k lopte sa stavia Kevin De Bruyne.
31
Sergio Busquets hľadal predĺžením lopty Sergiho Roberta, ktorý bol však prirýchly a lopta mu pristála iba na chrbte. Útok zakladá City.
30
Prvá tretina zápasu je za borcami, nutno priznať, že arbiter dnes nepíska svoj najlepší zápas.
29
yellowCardPo rozohrávke nakrátko sa k lopte dostal Sterling, ktorý už zakladal kontraatak, a tak ho Neymar musel zastaviť nedovolene.
28
28
Po zblokovanej strele Neymara bude Brazílčan rozohrávať rohový kop.
27

26
Leo Messi sa snažil nájsť spoluhráča v priestore, do prihrávky však vložil až priveľa sily.
25
Držanie lopty – 38% – 62%.
24
Po tejto štandardke však prišla ostrá strela Ilkaya Gundogana, ktorý mieril iba do miest, ktoré pokrýval strážca barcelonskej svätyne ter Stegen.
23
Samuel Umtiti diriguje obranu Kataláncov, po prízemnom centri Aguera loptu pohodlne upratal na roh.
21
21
goalFC Barcelona práve strelila gól!
Po rýchlej kontre MSN, ktorá pramenila z výbornej práce Neymara, keď vyniesol loptu vysoko za obranu súpera, kde už doletel LIONEL MESSI, ktorý prízemnou strelou k tyčke strieľa už 7. gól v tomto ročníku LM a 90. celkovo.
20
yellowCardIvan Rakitić po sklze na Gundogana dostáva žltú kartu.
18
Nachádzame sa v časti hry, keď tempo zápasu výraznejšie nediriguje ani jeden z tímov a hra sa presýpa z polovice na polovicu.
17
Raheem Sterling mal čas na premyslenie, nabiehali mu dvaja hráči, avšak zvolil strieľanú prihrávku do šestnástky, ktorú pokryl gólman Kataláncov, Marc-André ter Stegen.
16
Dlhá prihrávka na Suáreza nenašla úspech, keď ju Kolarov s ľahkosťou odkopol do autového územia.
15
Hráči v modrých dresoch z tejto šance nič nevymysleli a pri lopte sú opäť hráči zo Španielska.
14
Javier Mascherano škaredo fauloval Sergia Aguera, zaobišlo sa to ešte bez kartového trestu, následuje štandardná situácia.
13
Etihad Stadium dnes praská vo švíkoch, ozývajú sa tu chorály od fanúšikov The Citizens a pred zápasom bol dokonca pripravený ohňostroj.
11
yellowCardZa filmovanie dostáva žltú kartu Raheem Sterling, ktorý však bol naozaj faulovaný Samuelom Umtitim, keď mala prísť dokonca penalta!
10
Škaredý faul Fernandinha na Rakitića nebude potrestaný kartou, avšak Viktor Kassai si na pľaci bude držať disciplínu a Brazílčana napomína.
9
Neymar vybojoval na svojej polovici loptu, driblingom sa dostal až na vzdialenosť 20 metrov, kde mu ju odobrala komplexná obrana domácich.
8
Lucas Digne, ktorý sa snažil uhasiť nebezpečenstvo, ktoré on sám spôsobil, pri osobnej obrane ťahal za dres Raheema Sterlinga a odchádza s napomenutím.
7
Leo Messi sa snažil preniesť hru na ľavú stranu centrovanou prihrávkou na Digneho, ten ju však nedobehol.
6
Sergio Busquets sa stáva dirigentom zálohy Blaugranas, keď sa Andrés Iniesta zranil. Ako sa s touto úlohou dnes popasuje?
5
Busquets chcel pretlačiť loptu cez obranu Manchestru až na Suáreza, ten ju však nestihol a Willy Caballero sa jej zmocnil.
4
Rýchla kontra Aguera je zastavená ofsajdom.
3
Pekná akcia Kataláncov, keď na Suáreza priletela lopta priamo do šestnástky, následná kombinácia s Neymarom však ovocie nepriniesla.
2
Barca už od výkopu drží loptu a snažia sa vytvárať už od začiatku tlak. Po obrannom zákroku Stonesa prichádza autové vhadzovanie.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Zabaleta a Messi si vymenili zástavky, podali si ruku s rozhodcami a teraz je už naozaj všetko pripravené na to, aby sa tento šláger odpískal!
importantZnie hymna Ligy Šampiónov, o chvíľu to už všetko vypukne!

Katalánci si dnes neprišli pre prehru a pri zahrievaní vyzerajú byť vo výbornom rozpoložení. Zastaví ich ofenzíva na čele so Sergiom Aguerom, spoluhráčom Lea Messiho v Albicelestes, ktorý v 13 zápasoch strelil 13 gólov, alebo bude opäť úradovať úderné trio MSN?
Na trávniku sa zahrievajú hráči domáceho celku, ktorí dnes budú chcieť odčiniť zahanbujúcu prehru z posledného vzájomného zápolia na Nou Campe, kde prehrali 4:0. Podarí sa im to aj pri neúčasti Claudia Brava?

Úvodné zostavy:

Manchester City: Caballero – Zabaleta (C), Otamendi, Stones, Kolarov – Fernandinho – Sterling, De Bruyne, Gündoğan, Silva – Agüero.
Náhradníci: Kompany, Clichy, Fernando, Navas, Nolito, Iheanacho.

FC Barcelona: ter Stegen – Roberto, Mascherano, Umtiti, Digne – Rakitić, Busquets, A. Gomes – Messi (C), L. Suárez, Neymar.
Náhradníci: Cillessen – Marlon, Denis Suárez, Arda Turan, Rafinha, Nili Perdomo, Alcácer.

Rozhodca: V. Kassai – G. Ring, V. Tóth – P. Berettyan.
V posledných piatich vzájomných zápasoch sa vždy radovali hráči FC Barcelony. Katalánci dovolili Britom streliť len dva góly, pričom oni sami strelili 11. Preváži sa dnes miska na stranu Manchestru, alebo si „Blaugranas“ zaistia postup do vyraďovacej fázy LM?
Luis Enrique (tréner FC Barcelona): „Ak si dnes zaistíme postup už po štyroch zápasoch, viedli sme si v LM zatiaľ naozaj skvele. Čo sa týka minulého zápasu, rozhodla červená karta. Je jasné, že sa hrá lepšie s mužom navyše. Pep (Guardiola) urobil v Manchestri za tri mesiace naozaj veľký kus roboty. City je na správnej ceste pochopiť ešte lepšie jeho ideológiu a majú pred sebou dobrú budúcnosť.“

FC Barcelona

„Blaugranas“ zatiaľ zažívajú sezónu zmiešaných pocitov a kolísavejších výkonov. V poslednom čase sú síce konzistentní, začiatok sezóny pre nich však nebol úplne ideálny, keď prehrali doma s Alavésom, remizovali s Atléticom Madrid a nestačili vonku na Celtu Vigo po výbornom zápase 4:3. Zverenci Luisa Enriqueho sú v tabuľke La Ligy na druhom mieste, o dva body za vedúcim rivalom z Madridu, Realom. Posledný zápas pred odvetou v Manchestri pre nich dopadol dobre, keď vyhrali 1:0, presvedčivý výkon to však nebol. Hráči v ňom neukázali naplno svoju kvalitu a uvidíme, či to bude pri neúčasti zraneného Iniestu, Albu, Mathieuho, Piquého, Kaptouma a neistom štarte Turana na Etihad Stadium o niečo ľahšie. Späť v tíme je však Leo Messi, ktorý má excelentnú streleckú formu a na kluby z Premier League to proste vie, je najlepším strelcom LM, v dvoch zápasoch strelil dovedna 6 gólov. V La Lige to strieľa najlepšie dvojici Messi – Suárez, ktorí majú po sedem gólov (Messi bol však zranený). Dokáže „Barca“ naviazať na skvelý výkon z posledného kola LM proti The Citizens?

„The Citizens“, ako znie prezývka klubu z Manchestru, mali do sezóny nakročené naozaj perfektne. Na palube mali nového trénera, ktorým bol nikto iný než samotný José Guardiola, prišlo niekoľko nových zvučných mien, nový štýl hry a to všetko v súčte znamenalo, že klub, ktorého najväčším rivalom je Manchester United, je jednoznačne jedným z topfavoritov na zisk trofeje pre víťaza anglickej Premier League. Tak to aj vyzeralo, aspoň čo sa týka prvých zápasov sezóny. Hráči pod Khaldoonom Al Mubarakom ničili súpera za súperom, až kým neprišlo druhé kolo skupinovej fázy Ligy Šampiónov, kde anglický celok zaskočil výborným futbalom Celtic, s ktorým v Celtic Parku remizovali 3:3. Odvtedy zverenci Pepa Guardiolu nevyhrali, až po posledný zápas pred odvetou na Etihade. Stále sú však prví v tabuľke BPL, keďže West Bromwich porazili vonku 0:4 po 2 góloch Aguera a Gundogana. Nakopne vysoké víťazstvo hráčov lídra najvyššej anglickej súťaže?
Zdravím všetkých fanúšikov toho najkvalitnejšieho futbalu! Na dnešnom programe sú zápasy štvrtého kola Ligy Majstrov, konkrétne superšláger medzi anglickým tímom Manchester City a najlepším klubom sveta a majstrom Španielska FC Barcelonou. Posledný vzájomný zápas skončil hanebnou prehrou Angličanov, keď Blaugranas podľahli hanebne 4:0. Na Etihad Stadium to určite budú chcieť napraviť, a tak môžeme iste čakať výborný futbal.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 20:45.
Domov»Futbal»Liga majstrov»Barcelona inkasovala v šlágri až trikrát, Hamšík dal nádherný gól