Streda, 23. júna, 2021Meniny má Sidónia
Česko vs. Slovensko: ONLINE prenos z prípravného zápasu na MS v hokeji 2021. (Autor: TASR)
Sportnet|7. máj 2021 o 13:30 (aktualizované 7. máj 2021 o 21:20)

Sledujte s nami ONLINE prenos z prípravného zápasu na MS v hokeji 2021 Česko vs. Slovensko. Porazí dnes slovenský hokejový tím po včerajšej prehre českú reprezentáciu?

PRAHA. Slovensko a Česko dnes hrajú 2. prípravný zápas pred MS v hokeji 2021.

Zápas hostí Česko, hrá sa v O2 Aréne v Prahe. Pre Slovensko ide o posledný prípravný zápas pred svetovým šampionátom.

Sledujte online prenos z hokeja s nami.

ONLINE PRENOS: Česko - Slovensko (prípravný zápas pred MS v hokeji 2021)

Reprezentácia  2020/2021
07.05.2021 o 20:00
Česko
2:1
(0:0, 1:1, 1:0)
60' minúta
Ukončený
Slovensko
Prehľad
Góly a asistencie: 24. Musil (Flek, Jordan), 46. Šustr (Šulák) – 29. Faško-Rudaš. Diváci: bez divákov..
Prenos
V tretej tretine padol jeden presný zásah, v 46. minúte pri avizovanom vylúčení sa presadil domáci hokejista Šustr a rozhodol tak o výhre Česka 2:1! Za najlepšieho hráča Česka bol vyhlásený Galvas, na našej strane to bol Konrád.

Toto bolo posledné vystúpenie Slovenska v príprave. Neodohrali sme zlé stretnutie, ale nedarilo sa nám premieňať šance. Práve na tom budeme musieť ešte popracovať pred šampionátom. Uvidíme, kto ešte posilní náš tím a aká bude konečná nominácia. Do šampionátu ešte nejaký ten čas zostáva, tréneri a hráči budú trénovať a uvidíme, čo sa z toho poskladá a v akej forme pôjdeme na MS. Najbližší zápas tak už odohráme na MS, bude to 21.5 proti Bielorusku.

Ďakujem dnes za vašu pozornosť, prajem pekný zvyšok večera!
Koniec zápasu.
59:26
Česko - Slovensko, ONLINE prípravný zápas, MS hokej 2021 | Sportnet.skZakončenie od Slafkovského výborne vyrazil do bezpečia brankár Kváča! Len málo chýbalo a mohlo byť vyrovnané!
59:11
Konrád je stále na striedačke, nedarí sa nám však v zakončení. Čas sa veľmi rýchlo kráti.
58:56
Oddychový čas domácich.
58:39
Česko skúšalo zakončiť do odkrytej bránky, ale puk sa tam nedostal.
58:15
Česko - Slovensko, ONLINE prípravný zápas, MS hokej 2021 | Sportnet.skKonrád je už na stiredačke! Hráme so 6 hráčmi!
58:01
Boli ohlásené posledné dve minúty tretej tretiny!
57:26
Domáci v plnom počte. Nevyužili sme teda presilovku 5 na 3 ani 5 na 4!
57:17
57:17
Česko - Slovensko, ONLINE prípravný zápas, MS hokej 2021 | Sportnet.skPo Gernátovej strele zvoní konštrukcia českej bránky! Veľká smola pre našich chlapcov!
56:28
Šulák je späť na ľadovej ploche, presilovka 5 na 3 je minulosťou.
56:26
Česko sa oslobodilo, nedarí sa nám v presilovke 5 na 3.
56:06
Už kombinujeme v útočnom pásme, domáci výber sa však úspešne bráni.
55:26
Česko - Slovensko, ONLINE prípravný zápas, MS hokej 2021 | Sportnet.skOddychový čas hostí. Budeme hrať presilovku 5 na 3!
55:26
Vylúčenie v tíme Česko (Sklenička – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).
55:10
Česko dostáva puk cez všetky čiary do bezpečia.
54:38
Je tu presilovka pre Slovensko. Ideálna šanca na vyrovnanie.
54:28
Vylúčenie v tíme Česko (Šulák – 2 min., podrazenie).
53:46
Stále sa nám nedarí úspešne sa usadiť v útočnom pásme, Česko výborne napáda našu rozohrávku.
53:16
Pomaly sa dostávame do záverečnej časti tretej tretiny. Česko si drží tesné vedenie o jeden gól.
52:44
Oba tímy hrajú v plnom počte.
52:22
Slovensko je pri puku, ale nedarí sa nám v prechode do útočného pásma.
51:44
Česko - Slovensko, ONLINE prípravný zápas, MS hokej 2021 | Sportnet.skNebezpečné momenty pred našou bránkou! Sekáč sa krásne zbavil našich obrancov, ale Konráda sa mu už nepodarilo prekonať!
51:10
51:10
Po vzájomnom vylúčení sledujeme hru 4 na 4. Uvidíme, či ponúkne niečo zaujímavé.
50:42
Vylúčenie v tíme Česko (Tomášek – 2 min., hrubosť).
50:42
Vylúčenie v tíme Slovensko (Grman – 2 min., hrubosť).
50:10
Dostávame sa do druhej polovice poslednej tretej tretiny. Česko vyhráva nad Slovenskom 2:1!
49:52
Po dlhšej dobe sledujeme útočné ťaženie domáceho výberu.
49:22
Opäť kombinujeme v útočnom pásme, ale bez úspechu.
48:37
Česko úspešne bráni svoje pásmo, naše zakončenia sú navyše nepresné.
48:22
Gachulincova strela bola tečovaná, Kváča úspešne zasiahol a hra je prerušená.
47:49
Faško-Rudaš poslal puk na Slafkovského, ale gól z toho nebol.
47:13
Snažíme sa o rýchlu gólovú odpoveď, ale domáci nás nepúšťajú do ich pásma.
46:51
Nasleduje reklamná prestávka.
46:10
Opäť tak budeme musieť doťahovať náskok nášho dnešného súpera. V tretej tretine sa však zatiaľ trápime.
45:59
45:59
Česko - Slovensko, ONLINE prípravný zápas, MS hokej 2021 | Sportnet.skČesko dalo gól!

A je to druhý gól v našej bránke! Česko pri avizovanom vylúčení na našej strane poslalo na ľad šiesteho korčuliara a z veľkého tlaku vyťažilo gól, toto zakončenie od modrej v podaní ANDREJA ŠUSTRA už bolo úspešné a po presnom teči končí za bezmocným Konrádom – 2:1!
Asistencie: Libor Šulák.
45:49
Šustr zakončoval od modrej, bude sa vylučovať na našej strane.
45:31
Domáci kombinujú v útočnom pásme, ale k strele sa zatiaľ nedostali.
44:38
Dlhšiu dobu sa hrá bez prerušenia, hra sa prelieva z jednej strany na druhú.
44:13
Slfakovský po rýchlom brejku posielal puk pred českú bránku, nikto z jeho spoluhráčov sa však k nemu nedostal.
43:51
Zakrátko sa Česko znova presúva do útočného pásma, ale darí sa nám držať súpera ďalej od našej brány.
43:06
Česko - Slovensko, ONLINE prípravný zápas, MS hokej 2021 | Sportnet.skGalvas posielal puk pred našu bránku na Tomáška, Konrád mal čo robiť, aby úspešne zasiahol!
42:51
Hrivík pretlačil puk na Cehlárika, ale jeho zakončenie zastavila domáca defenzíva.
42:19
Momentálne sa hrá v našom obrannom pásme, ale výborne napádame rozohrávku súpera.
41:42
Romanove zakončenie vyrazil Kváča do bezpečia, následne sa zrodil ofsajd domáceho výberu.
41:28
Po tejto strele však už Konrád zasahovať musel, hra je prerušená a Česko získava buly v útočnom pásme.
41:16
Podobne pochodil na druhej strane Stránsky, musíme sa však ešte brániť.
40:53
Sukeľ nahadzoval puk na domácu bránku, ale Kváča zasahovať nemusel.
40:28
V krátkom čase tu je druhý ofsajd.
40:10
Posledná tretina tohto prípravného stretnutia je už v plnom prúde, buly vyhralo Česko.
40:01
Začala sa tretia tretina.
Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na ľadovej ploche, posledná tretia tretina sa tak čoskoro začne!
Prostredná tretina už ponúkla dva presné zásahy. Do vedenia išiel domáci celok zásluhou Musila, ale pomerne v krátkom čase sa nám podarilo vyrovnať zásluhou Faška-Rudaša. Po dvoch tretinách je tak stav tohto prípravného zápasu 1:1, posledná tretia tretina sa začne približne o 21:39.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:28
Sme už v samom závere druhej tretiny. Zrejme sa už nič zaujímavého nestane.
39:01
Prebieha posledná minúta druhej tretiny!
38:37
Útoky sa teraz striedajú na oboch stranách, ale je to bez úspešného zakončenia.
38:13
Galvas si to chystal na zakončenie, ale výborne zasiahol Liška.
37:38
37:38
Pri puku je momentálne domáci výber, ktorý sa snaží o postupný prechod do útočného pásma.
37:06
Rosandič zakončoval od modrej, Kváča puk vyrazil do bezpečia. Napokon sa píska postavenie hráča v bránkovisku.
36:51
Slovensko sa dostáva do útočného pásma.
36:19
35:38
Aj toto oslabenie sme napokon zvládli a pokračuje sa za nerozhodného stavu 1:1!
35:28
Hostia v plnom počte.
34:39
Opäť dostávame puk cez všetky čiary do bezpečia.
34:10
Česko hrá presilovku a má tak šancu ísť do vedenia. Zatiaľ sa však bránime úspešne.
33:28
Vylúčenie v tíme Česko (Jordan – 2 min., hrubosť).
33:28
Vylúčenie v tíme Slovensko (Holešinský – 2+2 min, hrubosť).
33:28
Holešinský s Jordánom sa do seba pustili, ale rozhodcovia ich rýchlo uzemnili a k bitke napokon nedošlo.
33:15
Ďalší rýchly brejk našich, ale Cehlárikovo natlašenie pred domácu bránku úspech neprinieslo.
32:43
Výborný prechod našich do útočného pásma, Ďaloga a Nemec z pozície obrancov zrýchlili, ale Kváča schoval puk vo svojej výstroji.
32:09
Slovensko sa presúva do útočného pásma. Česko sa snaží napádať našu rozohrávku.
31:46
Česko - Slovensko, ONLINE prípravný zápas, MS hokej 2021 | Sportnet.skTeraz však malo šťastie aj Slovensko, zakončenie od domácich zastavila konštrukcia bránky!