Oktagon UNDG: Druhé ukončenie v rade, Paleš dopĺňa Krčmářa vo finále

Daniel Stankovič|27. feb 2021 o 01:00

Finále pyramídy bude mať slovenskú účasť.

V druhom semifinále pyramídy do 70 kilogramov, sa v oktagone stretol Milan Paleš a víťaz rezervného zápasu, Andrej Šimkulič ako náhrada za zraneného Španiela.

1. kolo

Paleš uvedomujúc si výškovú prevahu na strane súpera začína takticky v pomalšom tempe. Šimkulič vyčkáva, snaží sa čakať na svoju šancu na kontry. Obaja sú tzv. "na dosah ruky", Paleš ukazuje peknú dvojkovú kombináciu. Prvé kolo jemne na stranu zástupcu žilinského Diamond gymu. 

2. kolo

Šimkulič zvyšuje svoju aktivitu, avšak Paleš drží stred a tlačí na súpera. Krátka výmena lowkickov a výmena v klinči končí stopkou od rozhodcu. Šimkulič sa spolieha na silné háky, je rozhodne lepší, než bol v prvom kole. Teep (úder pod rebrá) ukončuje duel? Áno, je koniec, Šimkulič je na zemi a Paleš postupuje do finále.

Milan Paleš víťazí ďalším ukončením a je vo finále!

Nachádzate sa tu:
Domov»MMA»Oktagon UNDG: Druhé ukončenie v rade, Paleš dopĺňa Krčmářa vo finále