Nedeľa, 24. októbra, 2021Meniny má Kvetoslava

Oktagon 28: Naďalej neporazený. Český talent Tichota vymazal Dimitrova

Český talent Jakub Tichota. (Zdroj: Oktagon MMA)
Adrián Mečiar|25. sep 2021 o 19:05

Tichota predviedol dominantný výkon.

PRAHA. Český talent Jakub Tichota patrí medzi najväčšie talenty domácej scény. Mladého Čecha však na podujatí Oktagon 28 preveril Risto Dimitrov, o 14 rokov starší Macedónec.

Priebeh zápasu

1. kolo

Skvelý začiatok zo strany Tichotu. Dimitrov ide po tvrdej rane k zemi a ocitá sa pod obrovským tlakom. Tichota dominuje, súpera zasypáva pokračujúcou dávkou úderov.

Tichota poslal Dimitrova k zemi. (Zdroj: Oktagon.tv)

Úžasná kadencia úderov, Tichota vôbec neoddychuje. Obraz sa nemení už niekoľko minút. Tichota nedáva Dimitrovi žiadny priestor na oddych, Dimitrov zatiaľ nenašiel na tento tlak žiadnu odpoveď.

A už ju ani nenájde. Hlavný rozhodca toho videl dosť, zápas je ukončený ešte pred koncom prvého kola.

Výsledok: Jakub Tichota poráža Rista Dimitrova na TKO v prvom kole (čas 3:42). 

Slová víťaza: Som pripravený na december, vážne chcem zápas s Karetom (poľský bojovník so skóre 2:0 v Oktagon MMA, pozn. red.).

Tá kombinácia pekne sadla, mali sme ju natrénovanú. Súper to nechcel vzdať, ale stálo to za to, zápas som si užil. Fyzicky som bol pripravený veľmi dobre.

Adrián Mečiar
Adrián Mečiar je súčasťou redakcie Svet MMA je od roku 2017. Zaujímajú ho inšpiratívne príbehy z prostredia bojových športov, stará sa o YouTube kanál, kde je autorom magazínu Týždeň V klietke. Okrem MMA sleduje najmä basketbal, ale aj ďalšie športy.

Súvisiace články