Nedeľa, 1. augusta, 2021Meniny má Božidara

Neymar, Ronaldo "2002" a prezidentka Brazílie si písali na Twitteri

Ronaldo v drese Realu Madrid v roku 2005. (Autor: SITA/AP)
SITA|6. dec 2013 o 18:55

Celý svet upiera oči na Brazíliu, napísala na sociálnej sieti brazílska prezidentka Dilma Rousseffová.

COSTA DO SAUIPE. Tesne pred piatkovým žrebom základných skupín majstrovstiev sveta vo futbale 2014 v Brazílii si hviezda FC Barcelona Neymar, svetový šampión z roku 2002 Ronaldo a brazílska prezidentka Dilma Rousseffová zahrali "tiki-taka" na twitteri.

"Celý svet upiera oči na Brazíliu," napísala na sociálnej sieti Rousseffová. Vzápätí sa spýtala Neymara: "Je rozdiel, či na začiatku nastúpiš proti slabším alebo silnejším súperom?"

"Na majstrovstvách sveta neexistujú slabí súperi, súhlasíš, Ronaldo?" kontroval Neymar. "V zápasoch s papierovo slabšími tímami je na vás vyvíjaný väčší tlak," odpovedal Ronaldo.

Rozhodujúcim faktorom sú brazílski fanúšikova, nie je tak?" položila ďalšiu otázku prezidentka Rousseffová. "Bezpochyby, len sa pozrite na podporu, akej sa nám dostalo počas Pohára konfederácií," napísal Neymar.

Dilma Rousseffová sa nakoniec spýtala Ronalda: "Hral si na štyroch svetových šampionátoch. Si pred žrebom nervózny?"

"Každý je zvedavý, s kým sa stretne v skupine. Vidieť majstrovstvá sveta v krajine, kde sú všetci tak trochu trénermi aj hráčmi bude neuveriteľné," zakončil internetovú "tika-taka" Ronaldo.

Súvisiace články