Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Neúspešná príprava

Publikované 8. jan 2006 o 23:00

UŽHOROD - Hádzanári Slovenska sa v rámci prípravy na majstrovstvá Európy mužov vo Švajčiarsku (26. 1. - 5. 2.) predstavili v Užhorode, kde odohrali dva zápasy s reprezentáciou Ukrajiny. Zverenci trénera Petra Hatalčíka s účastníkom blížiaceho sa kontinen

UŽHOROD - Hádzanári Slovenska sa v rámci prípravy na majstrovstvá Európy mužov vo Švajčiarsku (26. 1. - 5. 2.) predstavili v Užhorode, kde odohrali dva zápasy s reprezentáciou Ukrajiny. Zverenci trénera Petra Hatalčíka s účastníkom blížiaceho sa kontinentálneho šampionátu v sobotu prehrali 25:31 a na druhý deň po zlepšenom výkone 31:33.

"V prvom dueli, keď som videl, že nám Ukrajina uniká, som nerobil vážnejšie zásahy do mužstva. Rovnomerne sme dali príležitosť všetkým, aby sa ukázali aj v zlomových momentoch. V odvete sa po vyrovnanom priebehu k domácim priklonilo v závere šťastie, využili naše chyby a tesne zvíťazili. Stretnutia nám ukázali to, čo už dávno vieme. Nemáme dostatočne širokú kvalitu kádra. Po zranení Demoviča máme problémy na poste pravej spojky, keďže Dana Vala trápi chrbát a jeho góly nám chýbajú," povedal Hatalčík.

Slováci sa dnes presunú z Košíc do Bratislavy a počas ďalšieho víkendu odohrajú dvojzápas so Švajčiarskom - v sobotu na Pasienkoch, v nedeľu v Modre. (sita)

Sobota: Ukrajina - Slovensko 31:25 (16:9), najviac gólov našich: M. Straňovský 8/3, Antl 3/1, Tabačko 3, P. Zaťko 3. Nedeľa: Ukrajina - Slovensko 33:31 (15:15), M. Straňovský 6/1, T. Straňovský 5, Kukučka 5, Polakovič 4/1, Pavol Jano 4.

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.