Nemôžem tomu uveriť, vraví Klopp po remíze so štvrtoligistom

Futbalisti Exeteru City dosiahli šokujúci výsledok.
Futbalisti Exeteru City dosiahli šokujúci výsledok. (Autor: TASR/AP)
TASR|9. jan 2016 o 09:22

Klub pôsobí v súťaži Football League Two, ktorá je v hierarchii štvrtou najvyššou v Anglicku. V FA Cupe Exeter City senzačne remizoval s FC Liverpool.

LONDÝN. Futbalisti FC Liverpool si zopakujú duel 3. kola anglického FA Cupu so štvrtoligovým Exeterom. V piatok s ním len remizovali 2:2.

Sedemnásobného víťaza prestížnej súťaže deptajú zranenia. Trénerovi Jürgenovi Kloppovi chýba jedenásť hráčov, vrátane kapitána slovenskej reprezentácie Martina Škrtela.

Informovala agentúra Reuters.

Exeter viedol po prvom polčase 2:1. O reprízu súboja sa zaslúžil hosťujúci obranca Brad Smith v 73. minúte.

Klopp urobil v zostave jedenásť zmien oproti poslednému súboji so Stoke City v prvom semifinále Ligového pohára. "Ani nemôžem uveriť, že ešte budeme hrať ďalší zápas," citovala Nemca BBC.

"Je jasné, čo musíme urobiť do budúcna. Musíme byť silnejší. Plocha bola ťažká a Exeter hral naozaj dobre. V situáciách jeden na jedného boli jeho hráči silnejší ako naši," dodal Klopp.

Domov»Futbal»Anglicko»Nemôžem tomu uveriť, vraví Klopp po remíze so štvrtoligistom