Nedeľa, 16. mája, 2021Meniny má Svetozár

Miroslav Lažo v Žiline skončil

SITA|19. nov 2012 o 19:23

Žiline sa v Tipsport extralige príliš nedarí, v tabuľke jej patrí posledné desiate miesto.

ŽILINA. Vedenie slovenského extraligového hokejového klubu MsHK DOXXbet Žilina ukončilo spoluprácu s útočníkom Miroslavom Lažom. Ako informuje oficiálny web klubu spod Dubňa, k rozviazaniu profesionálnej zmluvy prišlo po vzájomnej dohode.

"S Mirom sme boli dohodnutí, že v prípade inej ponuky alebo zahraničného angažmán mu nebudeme brániť v odchode. Keďže hráč dostal nejakú ponuku, reagovali sme formou rozviazania limitovanej zmluvy. Samotný hráč pripustil, že jeho výkonnosť nebola adekvátna tomu, čo sme od neho očakávali my, ale aj on samotný. Žiaľ, v športe je to niekedy tak, že klub alebo hráč majú iné predstavy. Musíme hľadieť dopredu, budeme sa snažiť doplniť káder o skúseného hráča," cituje internetová stránka žilinských "vlkov" športového manažéra Dušana Kapustu.

Tridsaťpäťročný krídelník Miroslav Lažo odohral v sezóne 2012/2013 za Žilinu 19 extraligových duelov s bilanciou 7 gólov a 7 asistencií, nazbieral 118 trestných minút. V predchádzajúcom súťažnom ročníku pôsobil vo švédskom Malmö.

Žiline sa v Tipsport extralige 2012/2013 príliš nedarí, v 22 zápasoch získala iba 19 bodov a v tabuľke jej patrí posledné desiate miesto. Menej bodov má iba tím HK Orange 20.

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články