Messi si neudržal nervy, protihráča udrel hlavou a chytil pod krk

Lionel Messi (vpravo) si v súboji proti AS Rím neudržal nervy na uzde. (Autor: TASR/AP)
TASR|Publikované 6. aug 2015 o 12:37

Väčšinou svet uchvátia jeho futbalové zručnosti. Teraz Lionel Messi zaujal potýčkou s futbalistom AS Rím Mapouom Yangom-Mbiwom.

BARCELONA. Argentínsky futbalista Lionel Messi dal "hlavičku" a chytil pod krk Mapoua Yanga-Mbiwu vo vzájomnej potýčke počas stredajšieho prípravného zápasu Barcelony s AS Rím (3:0).

Obaja hráči dostali za incident v 34. minúte stretnutia na turnaji Joana Gampera žlté karty, informuje portál ESPN.

Nie je jasné, čo celú situáciu vyprovokovalo. Podľa kamier sa zdalo, že začal obranca AS Rím, keď sa priblížil tvárou v tvár Messimu a ten následne reagoval.

Argentínčan si napravil chuť o sedem minút neskôr, keď zvýšil na 2:0. Prvý gól strelil Neymar a skóre duelu zavŕšil v 66. minúte ďalekonosnou strelou Ivan Rakitič.