Utorok, 2. marec, 2021Meniny má Anežka

Liga majstrov - muži - výsledky - súhrn 6. kola

SITA|Publikované 13. nov 2006 o 10:32

BRATISLAVA 13. novembra (SITA) - Súhrn výsledkov stretnutí 6. kola základných skupín v hlavnej súťaži Ligy majstrov v hádzanej mužov 2006/2007 (prvé dva tímy z každej skupiny postúpili do osemfinále, ...

BRATISLAVA 13. novembra (SITA) - Súhrn výsledkov stretnutí 6. kola základných skupín v hlavnej súťaži Ligy majstrov v hádzanej mužov 2006/2007 (prvé dva tímy z každej skupiny postúpili do osemfinále, družstvá na 3. mieste budú hrať v 4. kole PVP):


A-skupina:

MŠK SIRS Považská Bystrica (SR) - Portland San Antonio (Šp.) 23:36 (11:17)

MKB Veszprém KC (Maď.) - RK "Bosna" Sarajevo (Bosna a Hercegovina) 34:24 (13:11)


Konečná tabuľka
1. San Antonio 6 5 1 199:146 10 
2. Veszprém 6 5 1 207:160 10
3. Sarajevo 6 2 4 167:188 6
4. P: BYSTRICA 6 6 161:240

B-skupina:

BM Ciudad Real (Šp.) - Brest HC Meškov (Bielorus.) 39:29 (19:16)

Kadetten Schaffhausen (Švajč.) - SC Pick Szeged (Maď.) 22:23 (10:13)

Konečné poradie: 1. Ciudad Real 12, 2. Szeged 7, 3. Schaffhausen 5, 4. Meškov 5


C-skupina:

KIF Kolding Elite A/S (Dán.) - Crvena Zvezda Belehrad (Srb.) 33:22 (17:7)

Wisla Plock (Poľ.) - Chambery Savoie HB (Fr.) 32:31 (15:12)

Konečné poradie: 1. Kolding 11, 2. Chambery 7, 3. Plock 4, 4. Belehrad 2


D-skupina:

RK Záhreb (Chorv.) - RK Metalurg Skopje (Maced.) 32:24 (19:11)

Čehovski Medvedi Čechov (Rus.) - SG Flensburg-Handewitt (Nem.) 33:27 (18:17)

Konečné poradie: 1. Flensburg-Handewitt 10, 2. Čechov 8, 4. Záhreb 6, 4. Skopje 0


E-skupina:

THW Kiel (Nem.) - C.S. HCM Konstanca (Rum.) 47:31 (24:18)

HC Baník OKD Karviná (ČR) - GOG Svendborg TGI Gudme (Dán.) 32:37 (13:19)

Konečné poradie: 1. Kiel 12, 2. Gudme 6, 3. Konstanca 5, 4. Karviná 1


F-skupina:

Celje Pivovarna Laško (Slovin.) - VfL Gummersbach (Nem.) 31:29 (15:16)

Fram Reykjavík (Isl.) - Sandefjord TIF (Nór.) 28:31 (12:12)

Konečné poradie: 1. Gummersbach 10, 2. Celje 10, 3. Sandefjord 4, 4. Reykjavík 0


G-skupina:

FC Barcelona-Cifec (Šp.) - Panellinios AC Atény (Gréc.) 34:24 (19:11)

RK Gold Club Kozina (Slovin.) - Hammarby IF HB (Švéd.) 30:28 (13:15)

Konečné poradie: 1. Barcelona 12, 2. Kozina 6, 3. Atény 4, 4. Hammarby 2


H-skupina:

Montpellier HB (Fr.) - CBM Valladolid (Šp.) 29:29 (14:12)

HC Portovik Južnyj (Ukr.) - A1 Bregenz HB (Rak.) 27:24 (14:10)

Konečné poradie: 1. Valladolid 10, 2. Montpellier 9, 3. Južnyj 4, 4. Bregenz 1


Súvisiace články