Valjent patril k najlepším hráčom, Barcelona zachránila aspoň remízu

Memphis Depay v zápase proti Athleticu Bilbao.
Memphis Depay v zápase proti Athleticu Bilbao. (Autor: TASR/AP)
Sportnet, TASR|21. aug 2021 o 19:20 (aktualizované 22. aug 2021 o 00:10)

Slovák dostal veľmi dobré hodnotenie.

MADRID. Futbalisti RCD Mallorca zvíťazili v sobotňajšom zápase 2. kola španielskej ligy na ihrisku CD Alaves 1:0. Rozhodol o tom v 80. minúte Nino.

V drese hostí odohral celý zápas slovenský obranca Martin Valjent, jeho spoluhráč brankár Dominik Greif sedel na lavičke náhradníkov.

Valjent patril k najlepším hráčom svojho tímu. Portál sofascore.com mu udelil známku 7,1, čo bola najvyššia spomedzi hráčov v poli. Ešte o osem desatín vyššie hodnotenie si zaslúžil brankár hostí Manolo Reina.

Futbalisti Barcelony od 50. minúty prehrávali na pôde Athleticu Bilbao 0:1 a to ešte domáci nevyužili niekoľko dobrých možností na skórovanie. Napokon za to pykali, keďže štvrťhodinu pred koncom vyrovnal Memphis Depay.

La Liga 2021/2022 - 2. kolo:

Athletic Bilbao - FC Barcelona 1:1 (0:0)

Tabuľka

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Valjent patril k najlepším hráčom, Barcelona zachránila aspoň remízu