Realu nestačili ani tri góly, súper dohrával zápas bez brankára

Futbalisti Realu Madrid.
Futbalisti Realu Madrid. (Autor: TASR/AP)
Sportnet, TASR|22. aug 2021 o 22:00 (aktualizované 23. aug 2021 o 00:09)

V dvoch zápasoch La Ligy padli dva góly.

MADRID. Futbalisti Realu Sociedad zvíťazili v nedeľňajšom zápase 2. kola španielskej La Ligy nad Rayom Vallecano 1:0. O ich najtesnejšom triumfe rozhodol v 68. minúte Mikel Oyarzabal, ktorý premenil pokutový kop.

Rovnakým výsledkom zvíťazilo aj majstrovské Atlético Madrid nad Elche a po dvoch zápasoch má na konte plný počet bodov. Jediný gól strelil v 39. minúte Ángel Correa a v tomto ročníku má na konte už tri presné zásahy.

Zaujímavosťou je, že zatiaľ strelil Argentínčan všetky góly svojho mužstva, keďže v úvodnom góle režíroval tesné víťazstvo 2:1 nad Celtou Vigo.

Prvé body v sezóne stratil Real Madrid po remíze 3:3 na pôde Levante. Dvoma gólmi sa blysol Vinícius Júnior, ktorý po hodine hry vymenil Edena Hazarda.

Madridský veľkoklub dohrával zápas v početnej prevahe. V 87. minúte bol vylúčený brankár Aitor Fernández a do brány musel ísť stopér Rubén Vezo. Ten už neinkasoval a Levante cenný výsledok udržalo.

La Liga 2021/2022 - 2. kolo:

Real Sociedad - Rayo Vallecano 1:0 (0:0)

Tabuľka

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Realu nestačili ani tri góly, súper dohrával zápas bez brankára