Valencia opäť remizovala, Leganes si doma poradilo s Huescou

Leganes
Leganes (Autor: twitter.com)
TASR|12. jan 2019 o 15:43

Pozrite si výsledky sobotňajších zápasov najvyššej španielskej súťaže.

MADRID. V úvodnom sobotňajšom zápase 19. kola španielskej futbalovej La Ligy zvíťazilo Leganes doma nad posledným tímom tabuľky Huescou 1:0.

Valencia remizovala s Valladolidom 1:1 a pre domácich je to už 11. remíza v aktuálnom ročníku La Ligy.

Valencia sa mohla ujať vedenia v 54. minúte, ale zle kopnutý kop Rodriga zneškodnil brankár Jordi Masip.

Domáci sa dočkali vedúceho gólu v 71. minúte, keď loptu prudkou strelou zvnútra šestnástky poslal do siete kapitán Danel Parejo. Hostia vyrovnali v 82. minúte, keď nádherne trafil z priameho kopu z asi 25 m Ruben Alcaraz.

Girona remizovala s prekvapením ročníka Alavésom 1:1 a natiahla šnúru zápasov bez víťazstva na šesť. Naposledy sa tešila z troch bodov v 25. novembra, keď v 13. kole triumfovala na pôde Espanyolu Barcelona 3:1.

Góly: 76. Cabrera (vlastný) - 52. Molina, 89. Angel

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Valencia opäť remizovala, Leganes si doma poradilo s Huescou