Kuciak sa po zranení vrátil víťazstvom, Legia zdolala Štetín

Dušan Kuciak sa po zranení opäť vrátil do bránky Legie Varšava.
Dušan Kuciak sa po zranení opäť vrátil do bránky Legie Varšava. (Autor: TASR / AP)
SITA|24. nov 2013 o 11:57

Slovenský reprezentačný brankár Dušan Kuciak inkasoval v sobotňajšom zápase Ekstraklasy jeden gól.

VARŠAVA. Slovenský futbalový reprezentačný brankár Dušan Kuciak absolvoval v sobotu víťazný návrat do súťažného diania po trojmesačnej absencii zavinenej zranením kolena.

V stretnutí 17. kola najvyššej poľskej súťaže Ekstraklasa pomohol Legii Varšava k domácemu víťazstvu 3:1 nad Pogoňom Štetín.

Kuciak inkasoval už v 4. min vlastný gól od Jakuba Wawrzyniaka, o desať minút neskôr si "vlastenca" strelil aj hosťujúci Wojciech Golla. Dve minúty pred prestávkou zaistil Legii vedenie 2:1 Jakub Rzežniczak.

V 63. min spečatil triumf varšavského klubu gruzínsky legionár Vladimir Dvališvili. Legia figuruje na prvej priečke poradia so ziskom 37 bodov, Štetín je štvrtý s 27 bodmi.

Dvadsaťosemročný žilinský rodák D. Kuciak naposledy stál medzi tromi žrďami v súťažnom stretnutí 27. augusta, keď si poškodil meniskus v odvetnom stretnutí play-off Ligy majstrov 2013/2014 proti rumunskej Steaue Bukurešť.

Po absolvovaní operácie dva mesiace rehabilitoval a od začiatku novembra bol v plnej tréningovej záťaži.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Kuciak sa po zranení vrátil víťazstvom, Legia zdolala Štetín