Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Kto sa stane majstrom? Harvistav vedie už len o bod

Ilustračné. (Autor: archív)
Róbert Andrejov|Publikované 17. jan 2017 o 23:00

Šancu na prvenstvo ešte majú aj Delostrelci a BNP Team Vranov. Mapes definitívne druholigový.

HUMENNÉ. Mestská futsalová liga v Humennom pokračovala uplynulú nedeľu ďalšími súbojmi vo všetkých troch súťažiach. Tento víkend sú na programe záverečné duely.

I. liga

8. kolo:
Vodomont – Delostrelci 2:5 (0:4), Góly: Jaroslav Mihalič, Matúš Mamaj – Jozef Skvašík 4, Peter Hišem.
Váš domáci mäsiar – Oldrati group 8:4 (2:4), góly: Peter Šamo 3, Marek Čerňa 2, Tomáš Opiela, Martin Rada, Erik Streňo – Jozef Baláž 2, Jaroslav Kuzma, vlastný Tomáš Opiela.
Dukla Kolčaky – Mecom 0:4 (0:3), Góly: Róbert Šmajda, Peter Mihalič, Marek Zlacký, Lukáš Maďák.
Aztéka Strážske – BNP Team Vranov 4:5 (1:2), Góly: Marián Matej 2, Daniel Lörinc, Peter Kokočák – Peter Turčík 2, Jakub Bavoľár 2, Vojtech Turek.
Harvistav Hankovce – Creaton H&L tesárstvo 1:1 (1:0), Góly: František Sitarčík – Vladimír Voroňák.

Tabuľka
1. Harvistav 8 6 1 1 36:10 19
2. Delostrelci 8 6 0 2 27:20 18
3. BNP Vranov 8 5 2 1 44:26 17
4. Váš d. mäsiar 8 5 0 3 29:35 15
5. Creaton H&L 8 4 2 2 27:14 14
6. Mecom 8 4 1 3 27:23 13
7. Aztéka 8 3 0 5 31:35 9
8. Vodomont 8 2 2 4 21:27 8
9. Oldrati group 8 1 0 7 30:42 3
10. Dukla Kolčaky 8 0 0 8 18:58 0

II. liga

8. kolo:
Slovaktual Dlhé – OA Humenné 2:3 (1:1), góly: Patrik Milčík, Peter Gnip – Patrik Vasiľko 3.
Amadeus Club – Magic Turcovce 2:4 (1:0), góly: Pavel Krajkovič, Tomáš Mitnik – Maroš Jakubov 2, Marián Dzurjo, Ján Vasiľ.
Myslina – Devils 2:6 (0:3), góly: Lukáš Krajnik, Peter Jurov – Juraj Kuruc 2, Jozef Beňo 2, Lukáš Ondica, Martin Karas.
Satlan Ľubiša – Pamir 10:5 (4:1), góly: Michal Horodník 3, Peter Petričko 2, Milan Ruščanský 2, Matúš Babin, Martin Vaško, vlastný Antonio Janev – Vladimír Gavula 2, Tomáš Hajdučko 2, Michal Paraska.
Rameko – OKY Team 5:1 (3:1), góly: Tomáš Vožný, Branislav Soták, Jakub Kováč, Michal Leškanič, Marco Ladomerský – Erik Matus.

Tabuľka
1. Rameko 8 7 0 1 40:16 21
2. OA Humenné 8 6 1 1 34:24 19
3. Turcovce 8 6 0 2 37:22 18
4. Satlan 8 5 1 2 35:28 16
5. Devils 8 5 1 2 29:27 16
6. Amadeus 8 3 0 5 34:32 9
7. Myslina 8 2 1 5 23:35 7
8. Pamir 8 2 0 6 22:38 6
9. OKY Team 8 1 1 6 20:32 4
10. Slovaktual 8 0 1 7 13:33 1

III. liga

8. kolo:
Vyšná Sitnica – Lackovce 2:5 (0:2), góly: Michal Hamaďak, Matúš Kormanik – Stanislav Karnaj 4, Ruslan Ljubarskij.
Kanonieri – Swida team 0:4 (0:1), góly: Viktor Sučka, Dominik Černák, Peter Tomáš, Martin Rusinkovič.
FK Humenné – Doublestar 2:2 (0:1), góly: Patrik Kuľha, Patrik Tkáč – M. Varga 2.
Mapes – Falco 6:4 (4:0), góly: Juraj Popovič 4, Samuel Holovka, vlastný Peter Barnišin – Branislav Timuľák 3, Pavol Labik.
Wienersan – Jasenov 8:5 (4:1), góly: Dušan Janko 3, Matúš Holovka 2, Matúš Kočan, Milan Hromadka, Jaroslav Holinka – Peter Roško 3, Matúš Tkáč, Matej Roško.

Tabuľka
1. Mapes 8 8 0 0 46:22 24
2. Doublestar 8 5 1 2 34:19 16
3. Wienersan 8 5 1 2 34:22 16
4. Swida team 8 5 0 3 36:25 15
5. Jasenov 8 4 0 4 29:34 12
6. FK Humenné 8 3 2 3 25:26 11
7. Kanonieri 8 2 2 4 22:30 8
8. Falco 8 2 1 5 38:31 7
9. Lackovce 8 2 1 5 16:29 7
10. Vyšná Sitnica 8 0 0 8 10:52 0

Najbližší program:
8. kolo – nedeľa 22. januára:
III. liga: Jasenov – Doublestar (8.00), Kanonieri – ŠK Slávia Lackovce (8.45), Falco – Wienersan (9.30), Mapes – Vyšná Sitnica (10.15), FK Humenné – Swida team (11.00).
II. liga: Myslina – Satlan Ľubiša (11.55), OKY Team – Pamir (12.40), Rameko – Magic Turcovce (13.25), OA Humenné – Devils (14.10), Slovaktual Dlhé – Amadeus club (14.55).
I. liga: Mecom – Delostrelci (15.50), BNP Team Vranov – Harvistav Hankovce (16.35), Vodomont – Dukla Kolčaky (17.20), Oldrati group – Creaton H&L tesárstvo (18.05), Aztéka Strážske – Váš domáci mäsiar (18.50).

Autor: Róbert Andrejov

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.