Bakoš pohotovo skóroval, brankár Hudáček zažil nezvyčajný zápas

Július Hudáček v drese tímu KHL Spartak Moskva.
Július Hudáček v drese tímu KHL Spartak Moskva. (Autor: TASR)
Sportnet, TASR|23. feb 2021 o 22:22

Spartak Moskva si pripísal jednoznačné víťazstvo.

MOSKVA. Slovenský hokejista Martin Bakoš prispel gólom a asistenciou k triumfu Spartaka Moskva nad Soči 6:1 v utorkovom zápase KHL.

Jeho krajan Július Hudáček odchytal za domácich pomerne nezvyčajný zápas. Za 60 minút si pripísal iba 9 úspešných zákrokov.

Jediný gól inkasoval v tretej tretine, v ktorej hráči Soči vyslali jedinú strelu na bránu.

V ďalšom zápase si Dinamo Moskva v zostave so Slovákom Michalom Čajkovským poradilo hladko 6:0 s Jekaterinburgom. Moskovčania si pripísali piaty triumf za sebou.

Útočník Adam Liška nastúpil v drese Čerepovca proti CSKA Moskva, ale jeho tím podľahol 0:3.

KHL - výsledky - utorok:

Jokerit Helsinki - Viťaz Podoľsk 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)

Góly: 16. Schroeder, 40. Junttila, 49. Jensen - 26. Moisejev, 28. Tedenby

Dinamo Minsk - Amur Chabarovsk 5:6 (3:2, 1:3, 1:1)

Góly: 4. Mosaljov, 17. Mitchell, 19. Paré, 23. Varfolomejev, 49. Protas - 3. Jordán, 16. Golubev, 27. Butuzov, 28. Polunin, 31. Zohorna, 55. Pjanov

Dinamo Riga - Salavat Julajev Ufa 1:3 (0:2, 1:0, 0:1)

Góly: 29. Dzierkals - 8. Manninen, 18. Koledov, 46. Kugryšev

Severstaľ Čerepovec - CSKA Moskva 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)

Góly: 36. Korosteljov, 40. Andronov, 60. Šalunov

Dinamo Moskva - Avtomobilist Jekaterinburg 6:0 (4:0, 2:0, 0:0)

Góly: 6. Igumnov, 9. Sergejev, 10. Mironov, 20. Jaškin, 22. Jefremov, 22. Muranov

Neftechimik Nižnekamsk - Metallurg Magnitogorsk 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Gól: 48. Chajrullin

Spartak Moskva - HK Soči 6:1 (1:0, 2:0, 3:1)

Góly: 17. a 49. Širokov, 26. a 43. Lehterä (na prvý BAKOŠ), 35. Fjodorov, 56. BAKOŠ - 50. Rudenkov

AK Bars Kazaň - Barys Nur-Sultan 4:3 pp (0:1, 1:1, 2:1 - 1:0)

Góly: 35. Tichonov, 51. Judin, 53. Petrov, 61. Galimov - 20. Valk, 32. Dietz, 52. Varone

Traktor Čeľabinsk - Sibir Novosibirsk 2:4 (0:2, 2:1, 0:1)

Góly: 25. Hyka, 37. Bailen - 7. a 47. Li, 19. Romancev, 25. Ušenin

Lokomotiv Jaroslavľ - Torpedo Nižnij Novgorod 4:1 (2:1, 2:0, 0:0)

Góly: 8. Korškov, 11. A. Petersson, 23. Kraskovskij, 31. Alexejev - 9. Žafiarov