Štvrtok, 22. apríla, 2021Meniny má Slavomír

Škriniar stojí vysoko nad päťdesiat miliónov. Prečo?

Milan Škriniar. (Autor: TASR/AP)
Pavol Spál|29. nov 2017 o 20:15

Je prirodzené, že Milana Škriniara sledujú kluby ako Real Madrid či Barcelona, tvrdí agent KAROL CSONTÓ zo spoločnosti Stars and Friends.

Tréner Luciano Spalletti nedávno vyhlásil, že Milana Škriniara budú chcieť o rok všetky veľkokluby sveta. Podľa správ zo svetových médií to platí už teraz. Je to tak?

„Musíte vychádzať z toho, že v kategórii medzi 22. až 24. rokom patrí medzi najlepších stredných obrancov v Európe. V lete podpísal s Interom Miláno päťročnú zmluvu, takže nikto v klube neuvažuje o tom, že by ho predali.

V článku nájdete odpovede aj na tieto otázky:

  • Jeden z katalánskych serverov tvrdí, že Škriniara chce v Barcelone samotný Messi. Poznajú sa vôbec?
  • Dokáže Škriniar ustáť veľkú slávu? A nenaletí podvodníkom?
  • Mali o útočníka Adama Nemca skutočne záujem aj kluby z Premier League?
  • Má niekto zo súčasných slovenských hráčov okrem Škriniara potenciál na to, aby ho kúpili kluby aspoň za 25 miliónov eur?

Môže sa však stať, že niekto ponúkne toľko peňazí, že Inter to bude musieť zvažovať. Nechcem špekulovať, že či by šlo o päťdesiat alebo sedemdesiat miliónov eur. Milan pôsobí vo veľkoklube, hrá tam výborne a jeho cena, samozrejme, rastie. Teraz je predčasné hovoriť o možnom prestupe do Barcelony či Manchestru City.“

Patrí Škriniar medzi najžiadanejších stopérov na svete?

„Ak hráč podáva vynikajúce výkony v klube, ako je Inter, tak je samozrejmé, že je pod drobnohľadom najsilnejších klubov sveta. Druhá strana mince je jeho aktuálna hodnota, ktorú by Inter od záujemcov požadoval, a to, či by za Milana boli ochotní toľko zaplatiť. Ak za Škriniara zaplatil Inter 25 miliónov eur, tak nepredpokladám, že by ho chcel predať za štyridsať či päťdesiat miliónov. Inter nie je momentálne v pozícii, že by musel predávať hráčov.“

Podľa talianskych médií stúpla cena Škriniara od leta až na päťdesiat miliónov. Je to reálna suma?

„Neviem si teraz predstaviť, že by ho Inter predal za päťdesiat miliónov. Podľa mňa by musela byť ponuka vysoko nad touto sumou.“

O Škriniara má údajne záujem aj slávna Barcelona. Oslovil vás niekto z katalánskeho klubu?

Prémiový obsah

Zamknutý obsah Sportnet.sk bude dostupný mesiac zdarma.
Stačí sa prihlásiť pomocou SME prihlásenia.

Ak ešte nemáte SME.sk účet, zaregistrujte sa
Pavol Spál sa prioritne venuje futbalu, okrem toho hádzanej, boxu, MMA a občas aj hokeju. Ako reportér sa zúčastnil na MS vo futbale v roku 2010, EURO 2016 a na MS v hádzanej 2009. Od roku 2009 nechýbal takmer na žiadnom zápase slovenskej futbalovej reprezentácie.

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články