Slafkovský trikrát ohrozil brankára, jeho Turku však opäť prehralo

Juraj Slafkovský v drese TPS Turku. (Autor: Foto pre Sportnet - Tiia Mahkonen)

TPS prehral s Tapparou Tampere aj druhý duel.

Liiga - 2. zápas finále play off

TPS Turku - Tappara Tampere 1:2 pp (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)

/stav série: 0:2/

Góly: 54. Parssinen (Nurmi, Vainionpaa) - 18. Merela (Austin, Seppala), 63. Bertrand (Kuusela, Jurgens)

/Juraj Slafkovský (TPS Turku) odohral 16:24 min s bilanciou 0+0 a jeden mínusový bod/

TURKU. Hokejisti TPS Turku prehrali v druhom stretnutí finále play off fínskej najvyššej súťaže proti tímu Tappara Tampere 1:2 po predĺžení. V sérii prehráva už 0:2 na zápasy.

Slovenský útočník Juraj Slafkovský sa prezentoval tromi strelami na bránu, no na rozdiel od prvého zápasu ani raz neskóroval.

Osemnásťročný talent strávil na ľade 16 a pol minúty. Pripísal si jeden mínusový bod, keď bol na ľade pri prvom góle Tappary.

Domáci hráči si vynútili predĺženie gólom v 54. minúte, o víťazstve však hostia rozhodli už po dvoch minútach a 41 sekundách v predĺžení.

Tretí zápas medzi týmito súpermi sa odohrá v pondelok 25. apríla o 17.30 hod. v Tampere.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Fínsko»Slafkovský trikrát ohrozil brankára, jeho Turku však opäť prehralo