Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Juniorský tím futbalistov Slovana vyhral kontumačne v Šali

V Bratislave sa môžu tešiť z nečakaného trojbodového "daru". Juniori Slovana získali dodatočne tri body. (Autor: TASR/AP)
SITA|Publikované 13. nov 2015 o 15:48

Administratívne pochybenie stálo futbalistov Šale tri body, ktoré si minulý týždeň vybojovali na trávniku.

BRATISLAVA. Športovo-technická komisia Slovenského futbalového zväzu (ŠTK SFZ) ako riadiaci orgán druhej najvyššej futbalovej súťaže na základe porušenia disciplinárneho a súťažného poriadku rozhodla o kontumácii výsledku stretnutia 16. kola Doxxbet II. ligy skupina západ FK Slovan Duslo Šaľa - ŠK Slovan Bratislava juniori (hralo sa v sobotu 7. novembra - výsledok 2:1, pozn.) s priznaním troch bodov a skóre 3:0 v prospech bratislavského tímu.

portovo-technick komisia SFZ kontumovala vsledok druholigovho zpasu aa - Slovan juniori v prospech nho tmu pre neoprvnen tart hra domcich. Belas tak zskali do tabuky tri body.

"V zmysle súťažného poriadku odstupuje prípad FK Slovan Duslo Šaľa na riešenie disciplinárnej komisii Slovenského futbalového zväzu," referuje web Slovenského futbalového zväzu v novej úradnej správe SFZ.

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava juniori si pripísali tri body napriek minulotýždňovej prehre 1:2 na trávniku Dusla.

V drese domácej Šale v spomenutom dueli 16. kola totiž odohral 82 minút Andrij Zahraničnyj, ktorý podľa predchádzajúcej úradnej správy SFZ mal pozastavenú športovú činnosť na jedno stretnutie za päť žltých kariet.

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.