Nedeľa, 25. júla, 2021Meniny má Jakub, Timur

Bývalý anglický mládežnícky reprezentant opľul policajtov, tí ho zatkli

Ilustračná fotografia. (Autor: RADOSLAV BLAŽEK)
SITA|9. jún 2020 o 15:22

Tvrdil, že má koronavírus.

BRATISLAVA. Bývalý anglický futbalový reprezentant do 17, 19 aj 20 rokov James Hurst sedí vo vyšetrovacej väzbe v škótskom Glasgowe po tom, čo bol agresívny pri zatýkaní.

Niekdajší hráč tímu West Bromwich Albion údajne sám zavolal políciu a označil sa za obeť domáceho násilia. Po príchode dvoch mužov zákona a vydaní zatykača na jeho osobu však začal byť neprimerane agresívny.

Policajtom sa vyhrážal, že je pozitívny na koronavírus, a preto na nich bude kašľať a opľuje ich. Túto hrozbu napokon aj naplnil so slovami: "Tak a už to máte aj vy". Informuje o tom aj portál BBC.

Dvadsaťosemročný obranca tímu Hednesford Town v siedmej najvyššej anglickej súťaži bol už v minulosti súdený pre šoférovanie pod vplyvom alkoholu.

Rozsudok v jeho prípade sa očakáva koncom júna. Sudca sa bude zaoberať aj jeho zníženou schopnosťou mentálneho vnímania.

Na policajtov totiž naoko šialene pokrikoval, že "sú len civili v uniformách a škótski otroci, ktorí žijú v slumoch. Seba označil za nadradeného a že pochádza z krajiny kráľovnej."

Súvisiace články