Peter Hamerlík v bránke Bratislava Capitals.
Peter Hamerlík v bránke Bratislava Capitals. (Autor: TASR)
TASR|5. dec 2020 o 21:42

Slovenský tím strelil iba jeden gól.

IHL - 6. kolo - dohrávka

Bratislava Capitals - Dornbirn Bulddogs 1:4 (0:1, 1:3, 0:0)

Góly: 37. Lapšanský (Bubela, Fortier) - 19. Rapuzzi (Jevpalovs, Kokkila), 22. Jevpalovs (Yogan, Rapuzzi), 27. Schwinger, 33. Yogan (Kaldis, MacKenzie)

Vylúčení: 3:2 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0

Capitals: Baroš (33. Hamerlík) - Finn, Bohunický, Šedivý, Guimond, Boldižár, Romančík - Miklík, Hults, Ahl - Higgs, Bubela, Lapšanský - Fortier, Buc, Šalka - Varga, Suja, Bezák - Hudec

Dornbirn: Östlund - MacKenzie, Kaldis, Nilsson, Kokkila, Schnetzer, Magnan - Jevpalovs, Rapuzzi, Yogan - Woger, Brosseau, Romig - Schwinger, Häussle, Macierzynski - Egger, Pöschmann, Fröwis

DORNBIRN. Hokejisti iClinic Bratislava prehrali v sobotňajšej dohrávke 6. kola medzinárodnej Ice Hockey League (IHL) s tímom Dornbirn Bulddogs 1:4.

Zápas sa hral v Rakúsku. Capitals figurujú v neúplnej tabuľke na desiatej priečke so ziskom 17 bodov.

Capitals nevyužili v úvode zápasu presilovku pri vylúčení Eggera a v závere prvej tretiny inkasovali z hokejky Rapuzziho.

Gól do šatne nimi otriasol a v druhom dejstve dostali v priebehu 11 minút ďalšie tri góly.

Brankára Baroša následne vystriedal Hamerlík. Capitals sa podarilo už iba skorigovať prehru vďaka Lapšanskému

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Hráči Bratislava Capitals nestačili na Dornbirn, v lige sú predposlední