Pocta pre Šporara. Dostal sa do ideálnej jedenástky 1. kola Európskej ligy

Andraž Šporar.
Andraž Šporar. (Autor: TASR/Jakub Kotian)
TASR|20. sep 2019 o 16:14

Šporar výrazne pomohol k domácej výhre Slovana nad Besiktasom Istanbul.

BRATISLAVA. Slovinský futbalista Andraž Šporar figuruje v ideálnej jedenástke úvodného kola skupinovej fázy Európskej ligy.

Vo štvrtok dvoma gólmi výrazne pomohol bratislavskému Slovanu k domácemu víťazstvu v K-skupine nad Besiktasom Istanbul 4:2.

Šporar otvoril skóre v 14. minúte, keď využil zaváhanie hosťujúceho brankára Lorisa Kariusa, ktorého prekonal aj v 58. minúte a vyrovnal na 2:2.

V najlepšej zostave, ktorú Európska futbalová únia (UEFA) zverejnila na Twitteri, mu spoločnosť na hrote útoku robí Rumun Claudiu Keserü z bulharského Ludogorca Razgrad.

Ideálna jedenástka 1. kola skupinovej fázy EL:

Emiliano Martinez (FC Arsenal)

Anton Nedjalkov (Ludogorec Razgrad), Calum Chambers (FC Arsenal), Axel Tuanzebe (Manchester United), Borna Barišič (Glasgow Rangers)

Bukayo Saka (FC Arsenal), Bibras Natcho (Partizan Belehrad), Nicolo Zaniolo (AS Rím), Kevin Bua (FC Bazilej)

Claudiu Keserü (Ludogorec Razgrad), Andraž Šporar (ŠK SLOVAN BRATISLAVA)

Domov»Futbal»Európska liga»Pocta pre Šporara. Dostal sa do ideálnej jedenástky 1. kola Európskej ligy