Ibrahimovič zariadil výhru PSG nad St. Étienne 2:0

Eric Saivet v bielom drese Bordeaux.
Eric Saivet v bielom drese Bordeaux. (Autor: TASR/AP)
TASR|16. mar 2014 o 15:55

Výsledok úvodného nedeľňajšieho stretnutia 29. kola najvyššej francúzskej futbalovej súťaže Ligue 1.

MONTPELLIER. V úvodnom nedeľňajšom dueli 29. kola francúzskej Ligue 1 remizovali futbalisti Montpellieru s Girondins Bordeaux 1:1.

Hostia sa dostali do vedenia v 24. minúte zásluhou Carlosa Henriqueho, o vyrovnanie sa postaral už o desať minút neskôr Vitorino Hilton. Oba tímy po záverečnej deľbe bodov nepocítili chuť víťazstva už v treťom zápase v rade.

Futbalisti AS Monaco potom triumfovali na trávniku Lyonu a po víťazstve 3:2 sa na niekoľko hodín dotiahli v tabuľke na prvý Paríž Saint-Germain.

PSG však svoj zápas so St. Étienne vyhral dvoma gólmi Ibrahimoviča a urdžal si tak osem bodový náskok.

Ligue 1 - 29. kolo

Montpellier HSC - Girondins Bordeaux 1:1 (1:1)

Góly: 34. Hilton - 24. Henrique

Olympique Lyon - AS Monaco 2:3 (1:2)

Góly: 32. a 79. Briand - 4. Germain, 27. J. Rodriguez, 52. Berbatov

Paríž St. Germain - St. Étienne 2:0 (2:0)

Góly: 14. a 41. Ibrahimovič

Domov»Futbal»Francúzsko»Ibrahimovič zariadil výhru PSG nad St. Étienne 2:0