Mladíci ďalší bod nezískali, v Žiari ich súper zlomil za 109 sekúnd

Hokejisti Žiaru nad Hronom. (Autor: HK MŠK Žiar nad Hronom/ facebook)
TASR|19. jan 2023 o 21:05

Jediný gól osemnástky strelil Tomáš Pobežal.

SHL - vložený zápas

Žiar nad Hronom - Slovensko U18 4:1 (3:0, 1:1, 0:0)

Góly: 15. Gábor (Václav, Čulík), 16. Václav (Gábor), 17. Jakúbek (Valigura, Suchý), 31. Valigura (Suchý, Jakúbek) - 35. Pobežal (Ridzoň, Královič)

Rozhodovali: Čahoj, Kalina - Valachovič, Kovalčík, vylúčení: 4:7, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 254 divákov.

ŽIAR NAD HRONOM. Hokejisti HK MŠK Indian Žiar nad Hronom zdolali vo štvrtkovom vloženom zápase SHL slovenskú osemnástku 4:1.

Rozhodla už prvá tretina, v ktorej domáci zásluhou Ralpha Kevina Gábora, Rastislava Václava a Martina Jakúbeka strelili tri góly v rozpätí 109 sekúnd.

Za stavu 0:4 sa presadil Tomáš Pobežal a hoci v tretej tretine mali hostia streleckú prevahu, viac sa im už zápas zdramatizovať nepodarilo.

Mladíci tak nenadviazali na utorkový výkon z Považskej Bystrice. Tam ešte v 57. minúte v ňom viedli nad prvoligistom 2:0, no v závere o náskok prišli a napokon prehrali 2:3 po predĺžení gólom dve sekundy pred jeho koncom.

Tabuľka SHL

Domov»Hokej»Slovensko»Slovenská hokejová liga»Mladíci ďalší bod nezískali, v Žiari ich súper zlomil za 109 sekúnd