Nemec bodoval vo štvrtom stretnutí po sebe. Spoluhráč dorazil jeho delovku

Šimon Nemec v drese New Jersey Devils.
Šimon Nemec v drese New Jersey Devils. (Autor: Twitter New Jersey Devils)
Oh my Hockey|16. mar 2023 o 08:00

Hral aj Marián Studenič.

NEW YORK. Šimon Nemec potvrdzuje, že sa naňho v Utice môžu spoľahnúť aj na konci zápasov. Opäť bol pri dôležitom góle svojho tímu a bodoval vo štvrtom dueli v rade.

Utica hrala na ľade Belleville Senators. Slovenský obranca v predposlednej minúte za stavu 2:3 vyslal delovku na súperovu bránku. Puk po odraze od brankára dorazil Nolan Foote a vyrovnal.

Nanešťastie to "kométam" na predĺženie nestačilo. Trinásť sekúnd pred koncom rozhodol o výhre "senátorov" Lassi Thomson.

Dvojka posledného draftu bola opäť strelecky aktívna, no na gól vo štvrtom zápase v rade to nestačilo. Brankár celkovo čelil až štyrom strelám Nemca, ktorý zaznamenal mínusový bod.

Mínusku si do štatistík pripísal aj Marián Studenič. Forvard Texasu bol na ľade pri prehre 1:2 na ľade Bakersfieldu.

Tabuľka AHL

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»Nemec bodoval vo štvrtom stretnutí po sebe. Spoluhráč dorazil jeho delovku