Regenda si pýta povolanie, strelil gól a pridal asistenciu

Pavol Regenda v drese Sand Diego Gulls.
Pavol Regenda v drese Sand Diego Gulls. (Autor: Twitter San Diego Gulls)
Oh my Hockey|12. jan 2023 o 07:43

Bodovali aj Nemec a Chromiak.

NEW YORK. Pavol Regenda zažiaril gólom aj asistenciou v zápase medzi San Diegom a San Jose. V 23. minúte zavelil na obrat za nepriaznivého stavu 0:2 gólom.

Jeho Gulls napokon vyhrali 5:2.

Regenda využil jeden zo štyroch streleckých pokusov. Pridal aj dva plusové body a stal sa treťou hviezdou zápasu.

Do štatistík sa zapísali i Šimon Nemec a Martin Chromiak. Obaja prispeli k víťazstvám asistenciami.

Nemec hral proti Clevelandu so Samuelom Kňažkom v zostave. Ten zaznamenal mínusku a strelu. Bodovo sa nepresadil ani Miloš Kelemen a pri prehre Tucsonu zaknihoval mínusku a štyrikrát vystrelil.

Henderson - Ontario 3:6
/Martin Chromiak (Ontario) asistoval, pridal plusový bod, dve strely a dve trestné minúty/

San Diego - San Jose 5:2
/Pavol Regenda
(San Diego) zaznamenal gól, asistenciu, dve plusky a štyri strely/

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»Regenda si pýta povolanie, strelil gól a pridal asistenciu