Kňažko asistoval na gól v predĺžení, krásnou prihrávkou sa zaskvel Regenda

Slovenský hokejista Samuel Kňažko v reprezentačnom drese. (Autor: TASR)
Oh my Hockey|28. jan 2023 o 07:48

V akcii boli v AHL štyria Slováci.

NEW YORK. Zadák Samuel Kňažko sa vrátil do akcie v AHL. Odohral prvý duel po dvoch týždňoch.

Cleveland Monsters zdolali Laval Rocket 3:2 po predĺžení. Mladý obranca asistoval pri víťaznom góle.

Bodoval aj Pavol Regenda. Jeho San Diego však prehralo na domácom ľade. "Čajky" podľahli Bakersfieldu 3:4.

Zápas mali slušne rozohraný. V 20. minúte prihrával Regenda na gól na 2:0, o dva góly viedli aj v druhej tretine, no Condors skóre otočili vo svoj prospech.

Zvyšní dvaja Slováci - Šimon Nemec a Marián Studenič - nebodovali. Tešili sa však z výhier.

San Diego - Bakersfield 3:4

/Pavol Regenda (San Diego) si pripísal asistenciu, plusku, tri strely a menší trest/

Tabuľka AHL

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»Kňažko asistoval na gól v predĺžení, krásnou prihrávkou sa zaskvel Regenda