Martin Chromiak.
Martin Chromiak. (Autor: Twitter Los Angeles Kings)
Oh my Hockey|25. feb 2023 o 07:46

Marián Studenič neskóroval z trestného strieľania.

NEW YORK. Jediným slovenským strelcom v nočných zápasoch AHL bol Pavol Regenda. Strelil jeden z dvoch gólov San Diega proti Coachella Valley.

V 59. minúte z dorážky len korigoval skóre. Gulls prehrali 2:5. Slovenský útočník bol so šiestimi strelami najaktívnejším strelcom zápasu.

"Bol to hokej hore-dole, šance mali obidva tímy. Urobili sme však niekoľko chýb. Nakoniec strelili viac gólov ako my. Nemôžeme čakať, že vyhráme s jedným gólom," povedal po zápase.

Najproduktívnejším Slovákom bol v noci z piatka na sobotu Martin Chromiak. K výhre Ontaria 6:1 nad San Jose pomohol dvomi asistenciami.

Hlavne jeho prihrávka na štvrtý gól stojí za zmienku. S pukom smeroval za bránku, no namiesto toho, aby ju obišiel, ho poslal pred ňu a spoluhráč Moverare nedal delovkou šancu brankárovi.

V zápase Clevelandu a Uticy na seba narazili mladí obrancovia Samuel Kňažko a Šimon Nemec. Ani jeden z nich nebodoval a z výhry 7:1 sa tešil Šimon Nemec.

Marián Studenič zakúsil na domácom ľade proti Bakersfieldu prehru 1:3. Neskóroval, hoci mal až päť pokusov. V tretej tretine nepremenil trestné strieľanie.

San Diego - Coachella Valley 2:5

/Pavol Regenda (San Diego) strelil gól, zaznamenal mínusku a so šiestimi strelami bol najaktívnejším strelcom v zápase/

Tabuľka AHL

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»Regenda skóroval, Chromiak predviedol krásnu asistenciu