Mešár v prvom zápase v AHL nebodoval. Kelemen strelil gól

Filip Mešár v drese Montrealu Canadiens. (Autor: TASR/AP)
Oh my Hockey|15. okt 2022 o 07:37

V AHL hrali štyria Slováci.

LAVAL. Útočník Filip Mešár debutoval v severoamerickej American Hockey League v noci z piatka na sobotu. Nastúpil za Laval proti Belleville Senators.

Jeho tím v prestrelke prehral 5:6 po predĺžení. Slovenský forvard nebodoval, dvakrát vystrelil na bránu a pripísal si mínusový bod.

Jediným strelcom zo Slovenska bol Miloš Kelemen. Tucsonu pomohol k výhre 2:1 nad Hendersonom v 28. minúte.

Darilo sa obrancovi Samuelovi Kňažkovi. Za Cleveland nastúpil proti Syracuse Crunch. Jeho mužstvo vyhralo 6:5 po samostatných nájazdoch, slovenský zadák mal dva plusové body.

Marián Studenič vo farbách Texas Stars čelil na domácom ľade Coloradu Eagles. "Hviezdam" sa duel nepodaril a prehrali 3:6. Studenič si pripísal jeden strelecký pokus.

Ontario - Abbotsford 8:2

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»Mešár v prvom zápase v AHL nebodoval. Kelemen strelil gól