Regenda ukázal šikovné ruky. S prehľadom prekonal súperovho brankára

Pavol Regenda v drese San Diego Gulls.
Pavol Regenda v drese San Diego Gulls. (Autor: Twitter San Diego Gulls)
Oh my Hockey|23. jan 2023 o 07:14

V AHL nastúpili Pavol Regenda a Marián Studenič, obaja bodovali.

NEW YORK. Útočník Pavol Regenda skóroval v zápase medzi San Diegom Gulls a Coachella Valley Firebirds. Už po minúte a pol otváral skóre.

Presadil sa individuálne od ľavého kruhu. V neľahkej pozícii si poradil bravúrne, ukázal svoju zručnosť.

Bola to jedna z jeho troch striel. Na výhru ale nestačila. "Čajky" dvakrát premárnili vedenie o gól a farme Seattlu podľahli 2:4.

Marián Studenič pomohol Texasu vybojovať aspoň bod z ľadu v Manitobe. Zo zápasu si odnáša asistenciu, strelu a plusový bod.

"Hviezdy" prehrávali 0:3 už v deviatej minúte. V čase 16:00 však Studenič prihral na kontaktný gól Laaksonena a jeho spoluhráči zvládli do konca riadneho hracieho času vyrovnať. V predĺžení rozhodol po 44 sekundách Toninato.

Tabuľka AHL

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»Regenda ukázal šikovné ruky. S prehľadom prekonal súperovho brankára