Slovenský hokejista Pavol Regenda.
Slovenský hokejista Pavol Regenda. (Autor: San Diego Gulls/ X)
Oh my Hockey|31. jan 2024 o 07:20

Martin Chromiak nebodoval.

NEW YORK. San Diego Gulls s Pavlom Regendom v zostave získali bod do tabuľky na ľade Milwaukee Admirals. Prehrali 4:3 po predĺžení.

Slovenský forvard opäť skóroval. V čase 34:27 poslal "čajky" po prvý aj posledný raz do vedenia, strelil gól na 3:2.

Presadil sa vo štvrtom zápase po sebe. Ide o jeho novú najdlhšiu gólovú šnúru v American Hockey League. Napriek tomu, že nedávno vynechal podstatný čas pre zranenie, je s 15 gólmi najlepším strelcom tímu.

V akcii bol aj Martin Chromiak. Pri prehre Ontaria 3:6 proti Coloradu si pripísal dve mínusky, dva strelecké pokusy a dve trestné minúty.

AHL - základná časť - 31. január:

Milwaukee - San Diego 4:3pp (1:0, 1:3, 1:0 - 1:0)

/Pavol Regenda (San Diego) strelil gól, mal jednu strelu na bránku a odsedel si menší trest/

Rockford - Manitoba 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)

Ontario - Colorado 3:6 (0:2, 2:2, 1:2)

/Martin Chromiak (Ontario) si pripísal dve mínusky, dva strelecké pokusy a dve trestné minúty/

Tabuľky AHL

Západná konferencia:

Východná konferencia:

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»VIDEO: Regenda si vylepšil kariérne maximum. Je najlepším strelcom, góly dáva takmer denne