Pavol Regenda. (Autor: X / San Diego Gulls.)
Oh my Hockey|21. feb 2024 o 06:52

Bol jediným Slovákom v akcii v AHL.

AHL - základná časť - 21. február

Bakersfield Condors 4:3pp San Diego Gulls (3:2, 0:1, 0:0 - 1:0)

Góly: 10. Pederson (Lavoie, Dineen), 17. Lavoie (Dineen, Pederson), 20. Pederson (Caggiula), 62. Savoie - 4. Regenda (DeLeo, Zellweger), 4. Agozzino (Regenda, Zellweger), 38. Gawdin (DeLeo, Agozzino)

Brankári: Rodrigue 31/34 - Suchánek 41/45

/Pavol Regenda (San Diego) si pripísal gól, asistenciu, štyri strely na bránku a dve trestné minúty/

BAKERSFIELD. Pre Pavla Regendu znamená takmer každý ďalší zápas v zámorskej AHL zaujímavý posun či prvenstvo.

Inak to nebolo ani proti Bakersfieldu v noci z utorka na stredu. Pri prehre San Diega 3:4 po predĺžení zaznamenal gól a asistenciu.

Obidva body zaknihoval v 4. minúte v presilovke. Najprv otvoril skóre a potom po jeho prihrávke zvyšoval Agozzino.

Michalovčan bodoval v šiestom stretnutí po sebe. V ostatných jedenástich dueloch sa do štatistík nezapísal len raz.

V 33. zápase v sezóne navyše prekonal svoje osobné maximum z vlaňajška. Pozbieral už 27 bodov, z toho 16 gólov, vďaka čomu je najlepším strelcom San Diega.

Tabuľky AHL

Západná konferencia:

Východná konferencia:

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»VIDEO: Regendova dominancia nemá konca. Bodoval šiestykrát po sebe, navýšil si maximum