Momentka zachytávajúca moment stretu Pospíšila a Morrisseya.
Oh my Hockey|5. apr 2024 o 07:01

Protihráčovi sa našťastie nič vážne nestalo.

WINNIPEG. Hokejisti Calgary Flames prehrali v noci zo štvrtka na piatok zápas proti Winnipegu Jets 2:5.

Nedohral ho Martin Pospíšil. Slovenského forvarda rozhodcovia poslali na konci druhej tretiny predčasne do šatne.

Vylúčili ho za faul lakťom. Previnil sa proti Joshovi Morrisseymu, keď sa snažil vyviezť puk z vlastného obranného pásma. Vyskočil a trafil ho do hlavy.

Pred vylúčením stihol odohrať 10 minút a 48 sekúnd a zaknihovať plusku, dve strely a štyri bodyčeky.

Na jeho zákrok sa možno pozrie aj disciplinárna komisia NHL. Pospíšil už u nej nemá najlepšiu povesť, keďže ho pred necelým mesiacom suspendovala na tri zápasy.

To mu pri rozhodovaní o prípadnom dodatočnom treste iste poškodí. Pomôcť mu môže fakt, že obrancu Winnipegu nezranil.

"Plamene" v tomto stretnutí prišli o možnosť postúpiť do play-off.

Domov»Hokej»NHL»VIDEO: Dostane ďalší dištanc? Pospíšil opäť hrozivo fauloval súpera