1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1
Sam. nájazdy, 2:3
Kanada na MS v hokeji 2023
Kanada

Libor Hudáček narazil na mantinel obrancu MacKenzieho Weegara v zápase Slovensko - Kanada na MS v hokeji 2023. (Autor: Reprofoto IIHF)
Oh my Hockey|15. máj 2023 o 17:13

Libor Hudáček zaznamenal proti Kanade asistenciu.

RIGA. Slovenská hokejová reprezentácia hrá na MS v hokeji 2023 tretí zápas. Nastúpila proti favorizovanej Kanade.

Rýchly zápas s množstvom šancí poznačilo niekoľko vylúčení. Jeden z trestov bol väčší - na päť minút a do konca zápasu.

Rozhodcovia ho udelili v 37. minúte za stavu 1:1 Liborovi Hudáčkovi. Slovenský útočník nebezpečne narazil na mantinel obrancu MacKenzieho Weegara pred kanadskou striedačkou.

Arbitri boli situáciu preveriť na videu. Po konzultácii sa zhodli, že faul spĺňal parametre väčšieho trestu a Hudáčka poslali predčasne do kabín.

Sledujte hokej s nami naživo ako online prenos. Pozrite si aj program šampionátuvýsledky a tabuľky.

Domov»MS v hokeji 2023»VIDEO: Veľká strata pre Slovensko. Hudáček dostal trest do konca zápasu