Brankárovi zamotal hlavu. Mešár predviedol v OHL nádherný nájazd

Nájazd Filipa Mešára.
Nájazd Filipa Mešára. (Zdroj: Twitter / Ontario Hockey League)
Oh my Hockey|15. feb 2023 o 07:48

Aj komentátor ocenil Mešárovu parádu.

KITCHENER. Filip Mešár pomohol Kitcheneru k zisku bodu proti Londonu Knights exkluzívnym gólom. Premenil trestné strieľanie.

V čase 35:53 vďaka tomuto gólu poslal Rangers po prvýkrát v zápase do vedenia. Nanešťastie ho "jazdci" neudržali a prehrali 3:4 po predĺžení.

Z Mešárovho nájazdu bol unesený aj komentátor a slovenský mladík si jeho oslavu náležite užil. V zápase zaznamenal mínusový bod a udržal si priemer bodu na zápas.

V USHL strelil desiaty gól v sezóne Ľubomír Kupčo. Útočník Des Moines Bucaneers prispel k výhre 4:3 po predĺžení.

Za zmienku stojí aj výkon jeho spoluhráča, brankára Jána Koreca. Na toho letelo až 47 striel, pochytal 93,6 percent z nich.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»OHL»Brankárovi zamotal hlavu. Mešár predviedol v OHL nádherný nájazd