Filip Mešár so spoluhráčmi z Kitchener Rangers.
Filip Mešár so spoluhráčmi z Kitchener Rangers. (Autor: Twitter Kitchener Rangers)
Oh my Hockey|5. apr 2024 o 07:23

Z výhry sa radoval jeho súper Mišiak.

KITCHENER. Filip Mešár čakal na prvý gól v tohtoročnom play-off OHL do štvrtého zápasu vyraďovačky. V prvom kole sa presadil proti Erie.

Skóroval v 13. minúte, keď poslal svoje mužstvo po prvý raz v zápase do vedenia. Brankára prekonal bekhendom. Bol to už jeho siedmy bod v prvom kole.

Lenže jeho zásah na výhru nestačil. Otters zvíťazili 5:3 aj vďaka gólu Martina Mišiaka, ktorý spečatil víťazstvo, keď poslal puk do prázdnej bránky.

Séria Erie a Kitcheneru je po štvrtom zápase vyrovnaná.

V USHL, kde stále prebieha základná časť, sa darilo brankárovi Adamovi Gajanovi. Inkasoval len raz a vytiahol 24 zákrokov pri výhre Green Bay 2:1 po predĺžení.

Súperom Gamblers boli Youngstown Phantoms. V ich drese hrá Daniel Jenčko, ktorý si pripísal štyri trestné minúty za nedovolené bránenie a sekanie.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»OHL»VIDEO: Mešár strelil prvý gól v play-off. Presadil sa krásnym bekhendom