Hviezdny Makar je nahnevaný na rozhodcov. Nepotrestali zákrok na jeho hlavu

Cale Makar.
Cale Makar. (Autor: SITA/AP)
Oh my Hockey|8. feb 2023 o 07:42

Jeff Carter narazil do Makara z nebezpečného uhla.

PITTSBURGH. Colorado Avalanche prehrali zápas na ľade Pittsburghu 1:2 po predĺžení. Vedenie stratili v 57. minúte, v pridanom čase rozhodol Kris Letang.

Duel podľa niektorých zástupcov "lavín" nezvládli rozhodcovia. Cale Makar aj tréner Jared Bednar sa sťažujú na zákrok Jeffa Cartera.

Veterán v službách Penguins narazil do Makara zo slepého uhla. Trafil jeho hlavu.

"Rozhodca mi povedal, že sme do seba nabúrali navzájom, ale nechápem, ako by čosi také bolo možné," krúti hlavou hviezdny bek.

Arbitri nechali súboj z tretej tretiny nepotrestaný. Makar v jeho dôsledku odišiel do kabíny, ale vrátil sa tesne pred koncom tretieho dejstva.

"Carter korčuľoval rovno cez jeho hlavu. To je to, čo som videl ja," zareagoval na zákrok kouč Colorada Jared Bednar.

Pobúrenie z nečinnosti rozhodcov zdieľali aj komentátori. Okamžite po spomalenom zábere zhodnotili, že Carter súpera narazil vedome.

Domov»Hokej»NHL»Hviezdny Makar je nahnevaný na rozhodcov. Nepotrestali zákrok na jeho hlavu