Fotogaléria (23)
Gólová radosť hráčov Slovana Bratislava počas zápasu 11. kola hokejovej Tipos extraligy HC Košice - HC Slovan Bratislava. (Autor: TASR)
TASR|18. okt 2024 o 21:35

Pozrite si súhrn výsledkov 11. kola Tipos extraligy.

BRATISLAVA. Lídrom tabuľky Tipos extraligy je aj po 11. kolách Spišská Nová Ves. Spišiaci zdolali v piatkovom zápase Michalovce 5:1 a majú náskok dva body práve pred Duklou.

Tretí je Slovan, ktorý má 24 bodov rovnako ako Michalovčania.

Bratislavčania zvíťazili v šlágri na ľade Košíc 4:3 po predĺžení gólom Richarda Pánika. Duel sledovala vypredaná Steel aréna.

V dueli tímov z dolnej časti tabuľky zdolal Liptovský Mikuláš súpera z Trenčína 3:2. Zvolen si zasa hladko poradil so Žilinou 7:2.

Fotogaléria zo zápasu HC Košice - HC Slovan Bratislava (Tipos extraliga - 11. kolo)

V súboji Nitry s Banskou Bystricou bol stav po 60 minútach nerozhodný 2:2.

V predĺžení dala najskôr gól Nitra, ale zásah Bubelu arbitri po vzhliadnutí videa neuznali pre kontakt útočiaceho hráča s brankárom.

Hostia potom rozhodli 39 sekúnd pred koncom predĺženia zásluhou Gabriela Chicoinea.

Fotogaléria zo zápasu HK Nitra - HC MONACObet Banská Bystrica (Tipos extraliga - 11. kolo)

Poprad zvíťazil nad Novými Zámkami 5:3, o triumf "kamzíkov" sa pričinil hlavne trojbodový Alex Šotek (2+1).

Domáci zostali v tabuľke na 7. mieste, Novozámčania prehrali v siedmom stretnutí v sérii a neuspeli v deviatich z jedenástich duelov od začiatku sezóny.

V tabuľke sú poslední o skóre za Trenčínom, obaja majú na konte 6 bodov.

Tipos extraliga - 11. kolo:

HC Košice - HC Slovan Bratislava 3:4 pp (0:1, 2:0, 1:2 - 0:1)

Góly: 22. Mikúš (Gildon), 33. Teves (Mikúš, Ferenc), 60. Jääskeläinen (Pollock Gildon) - 17. Bakoš (Acolatse), 50. Takáč (Egle, Golian), 59. Egle (Takáč), 63. Pánik (Hoelscher, Egle)

Viac informácií o zápase nájdete na tomto odkaze >>>

HK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce 5:1 (0:1, 2:0, 3:0)

Góly: 32. Majdan (Harper), 38. Kestner (Mitens), 41. Rapáč (Žiak, Andrusiak), 53. Ford (Žiak), 58. Majdan (Žiak, Ford) – 9. Kabáč (Vašaš, Solenský)

HK Nitra - HC MONACObet Banská Bystrica 2:3 pp (1:0, 1:2, 0:0 - 0:1)

Góly: 18. Stacha (Bajtek, Gill), 31. Pobežal (Camara) – 27. Boucher (Chicoine), 33. Adams (Šoltés, Michalčin), 63. Chicoine (Adams, Wedman)

HKM Zvolen - Vlci Žilina 7:2 (1:1, 4:0, 2:1)

Góly: 11. M. Hecl (Viedenský, Robertson), 27. A. Mišiak (D. Jendek, Marcinek), 29. Kudrna (Kukuča, Halbert), 32. Kudrna (Bracco, Kukuča), 33. Zuzin (Robertson, Viedenský), 47. R. Bondra (Sheehy, Bracco), 60. Sheehy (Bracco, Kudrna) – 20. Kolenič (Walega), 52. R. Varga (Diakov, Jones)

HK Poprad - HC Mikron Nové Zámky 5:3 (2:2, 2:0, 1:1)

Góly: 3. Šotek (Suchý, Centazzo), 8. Suchý, 32. Centazzo (Šotek), 32. Šotek (Coskey), 48. Murphy (Calof) – 5. Kováč (Ondrušek, Kodhaj), 18. Handlovský (Lapšanský, Ružek), 46. Tvrdoň (Golod, Slovák)

Hk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)

Góly: 18. Sukeľ (Uhrík), 25. Gerlach (Ranford, Avcin), 43. Avcin (Ranford, Foote) – 4. Ahl (Stapley, Cardwell), 37. Hudec (Schmiemann, Green)

Tabuľka: Tipos extraliga

Domov»Hokej»Slovensko»TIPOS extraliga»Slovan uspel v šlágri kola vo vypredanej Steel Aréne, Spišiaci znovu na čele tabuľky