Oh my Hockey|25. nov 2022 o 08:35

Slovenský útočník zaznamenal mínusku.

AHL - základná časť

Calgary Wranglers - Coachella Valley Firebirds 3:4 (1:1, 2:1, 0:2)

Góly: Pettersen (Poirier, Zohorna), 30. Pelletier (Phillips, Zohorna), 34. Pettersen (Poirier, Zary) - 12. Wright (Rafferty, Schuldt), 37. Hayden (Kartye), 51. Wright (Seppala, Olofsson), 60. Hughes (Rafferty, Poturalski)

CALGARY. Hokejisti Calgary Wranglers nestačili v jedinom štvrtkovom zápase AHL na súpera z Coachella Valley Firebirds. Prehrali 3:4.

Za domácich nastúpil slovenský útočník Martin Pospíšil. Zaznamenal mínusový bod a dve trestné minúty. V dvanástich zápasoch sezóny 2022/23 zaknihoval iba tri asistencie.

Na farme sa darí Shaneovi Wrightovi. Potom, čo v prvom zápase strelil gól, pridal v druhom hneď dva, jeden v prvej a jeden v druhej tretine. Stal sa prvou hviezdou stretnutia.

Z jeho spoluhráčov sa presadili aj Hayden a strelec víťazného gólu Hughes. Za Wranglers skórovali dvakrát Pettersen a raz Pelletier, dve asistencie si pripísal Čech Radim Zohorna.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»VIDEO: Wright strelil dva góly proti Pospíšilovi, ten nebodoval