Chromiak sa zotavil a odohral sezónny debut. Bol strelecky aktívny

Martin Chromiak v drese Ontario Reign v AHL.
Martin Chromiak v drese Ontario Reign v AHL. (Autor: Twitter Ontario Reign)
Oh my Hockey|14. nov 2022 o 06:39

V AHL nastúpilo trio Slovákov.

NEW YORK. Martin Chromiak po prvý raz v prebiehajúcej sezóne nastúpil v súťažnom zápase. Ontario Reign čelili San Diegu Gulls.

Proti trápiacim sa "čajkám" však nedokázali získať ani bod. Chromiakov tím prehral 1:4, jediný gól strelil Dudas.

Slovák má na farme Los Angeles patriť k hráčom s najviac ofenzívnymi rolami, čo potvrdil aj v tomto stretnutí. Hoci nebodoval, na brankára Dostála vystrelil až štyrikrát.

Z výhry sa netešil ani Martin Pospíšil, ktorého Calgary Wranglers podľahli Manitobe 3:4 po predĺžení. Útočník si odsedel dve trestné minúty a mal mínusový bod.

Mínusku si do tabuľky +/- pripísal aj Marián Studenič. Ani on nemôže byť spokojný, keďže aj Texas prehral. Rockfordu podľahol v riadnom hracom čase pomerom 4:5.