Studenič odvrátil veľký obrat súpera, o víťazstve rozhodol gólom v predĺžení

Marián Studenič. (Autor: Twitter / Texas Stars)
Oh my Hockey|9. apr 2023 o 07:55

Texas Stars sú na prvom mieste v Centrálnej divízii.

TUCSON. Marián Studenič rozhodol o víťazstve svojho tímu gólom v predĺžení.

Texas Stars proti Tucson Roadrunners vyhrávali v polovici zápasu už 4:0, ale domáci vyrovnali na 4:4 a zápas poslali do predĺženia.

V ňom však Tucson svoj obrat nezavŕšil, pretože 17 sekúnd pred koncom pridaného času rozhodol strelou zápästím Studenič.

"Hviezdy" sú momentálne na prvom mieste v Centrálnej divízii AHL a toto víťazstvo im zabezpečilo istotu domáceho prostredia v prvom kole play off.

Pre Studeniča to bol 19. gól v sezóne. Po 63 zápasoch má na konte 45 bodov. Šimon Nemec a Martin Chromiak vo svojich zápasoch nebodovali.

AHL - základná časť - 9. apríl:

Bridgeport - Wilkes-Barre/Scranton 2:8

Hershey - Charlotte 5:2

Syracuse - Laval 3:5

Utica - Rochester 1:5

/Šimon Nemec (Utica) nebodoval, raz vystrelil na bránu a zaznamenal dva mínusové body/

Tucson - Texas 4:5 pp

/Marián Studenič (Texas) strelil víťazný gól, trikrát vystrelil na bránu a zapísal dva plusové body/

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»Studenič odvrátil veľký obrat súpera, o víťazstve rozhodol gólom v predĺžení