Pondelok, 26. júla, 2021Meniny má Anna, Hana, Anita

Najlepší bol Hamšík. Bez neho to bol chaos a hra na náhodu

Ilustračná fotografia. (Autor: TASR/AP)
Prémiový obsah
Juraj Berzedi|11. okt 2020 o 23:25

Hodnotíme výkony slovenských hráčov.

GLASGOW, BRATISLAVA. Slovenskí futbalisti v nedeľu večer prehrali v Lige národov 0:1 v Škótsku.

Výkony slovenských reprezentantov sme hodnotili na stupnici od 1 do 10, pričom platilo, že čím vyššia známka, tým lepší výkon hráč podal.

Dušan Kuciak – 5

Najlepší brankár poľskej ligy sa do reprezentácie vrátil v dobrom svetle. V 35 rokoch bol najstarším Slovákom na trávniku.

Spoluhráčov dirigoval a povzbudzoval. Dobre čítal hru, viackrát pomohol vybehnutím. Nemal vážny zákrok, za inkasovaný gól nemohol.

Martin Koscelník – 4

Tvrdším zákrokom si na začiatku urobil rešpekt. V súbojoch dobre dostupoval protihráčov, nebál sa ísť aj do riskantnej šmýkačky.

Podporoval útok a vedel vyviesť loptu aj v rýchlosti. Nevyhol sa zbytočnému faulu a pred gólom nedostúpil škótskeho zakončovateľa.

Branislav Niňaj – 5

Prémiový obsah

Zamknutý obsah Sportnet.sk bude dostupný mesiac zdarma.
Stačí sa prihlásiť pomocou SME prihlásenia.

Ak ešte nemáte SME.sk účet, zaregistrujte sa
Juraj Berzedi píše o futbale, ktorý dlhé roky hrával, hokeji, lyžovaní, atletike a vodnom slalome. Ako reportér sa zúčastnil na EURO 2016 vo futbale, aj na zimných olympijských hrách v Pjongčangu 2018. Reportérsky zachytil dianie na troch majstrovstvách sveta v hokeji (2017, 2018, 2019), pravidelne cestuje na Svetové poháre v alpskom lyžovaní a bol aj na dvoch svetových šampionátoch (2017, 2019).

Súvisiace články