Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Plzeň remizovala so Slováckom, v akcii boli viacerí Slováci

Futbalisti Viktorie Plzeň nevyhrali v lige už štyri zápasy za sebou. Ilustračná fotografia. (Autor: TASR/AP)
TASR|Publikované 12. máj 2018 o 18:39

Patrik Hrošovský plnil funkciu kapitána.

PRAHA. Futbalisti Viktorie Plzeň remizovali v sobotňajšom zápase 28. kola českej ligy so Slováckom 1:1.

V drese domácich odchytal slovenský reprezentačný brankár Matúš Kozáčik celý zápas, stredopoliar Patrik Hrošovský odohral celý duel s kapitánskou páskou, Marek Bakoš nastúpil v 74. minúte.

Za hostí nastúpil Patrik Šimko v 74. minúte a dostal žltú kartu.

Sigma Olomouc vyhrala na ihrisku FC Zastav Zlín 4:1. Slovenský obranca Róbert Matejov odohral za domácich celý zápas.

Baník Ostrava remizoval so Slovanom Liberec 1:1. Slovák Marek Hlinka odohral za domácich prvý polčas, brankár Viktor Budinský presedel zápas na lavičke náhradníkov.

HET liga 2017/2018 - 28. kolo:

Plzeň - Slovácko 1:1 (0:0)

Góly: 78. Chorý - 70. Kubala

/Matúš Kozáčik odchytal celý zápas, stredopoliar Patrik Hrošovský odohral celý duel s kapitánskou páskou, Marek Bakoš (všetci Plzeň) nastúpil v 74. minúte - Patrik Šimko (Slovácko) v 74. minúte a dostal žltú kartu/

Ostrava - Liberec 1:1 (0:1)

Góly: 52. Poznar - 45.+2 Dorley