Dunajský pohár 2022: Slovan Bratislava dnes prehral s HC Davos

HC Slovan Bratislava.
HC Slovan Bratislava. (Autor: TASR)
Sportnet|19. aug 2022 o 13:00 (aktualizované 19. aug 2022 o 21:43)

Sledovali ste online prenos z Dunajského pohára: HC Slovan Bratislava - HC Davos.

BRATISLAVA. HC Slovan Bratislava a HC Davos dnes hrali druhý zápas na turnaji o Dunajský pohár. Súboj hostil Zimný štadión Ondreja Nepelu.

Belasí v úvodnom zápase podľahli Sparte Praha 2:3. Švajčiarsky Davos prehral rovnakým výsledkom s fínskym tímom Lukko Rauma. V druhom dueli vyhral Davos 4:3 po samostatných nájazdoch.

Slovan pritom ešte minútu pred koncom tretej tretiny viedol o gól.

Hokej ste sledovali naživo ako online prenos.

ONLINE: HC Slovan Bratislava - HC Davos (Dunajský pohár, piatok, LIVE, výsledky)

Danube Cup  2022/2023
19.08.2022 o 19:00
HC Slovan
3:4
(1:2, 1:0, 1:1, 0:0, 0:1)
66' minúta
Ukončený
Davos
Prehľad
Góly a asistencie: 9. Beňo (Harris), 30. Harris (Fominykh, Baroš), 49. Kytnár (Takáč, Fominykh) – 1. Ambühl (Corvi), 11. Ambühl (Corvi, Nordström), 59. Ambühl (Fora, Corvi), rozh. náj. Bristedt. Rozhodca: Novák, Hronský – D. Konc ml., Jedlička.
Škoda toho, Davos vyrovnal 61 sekúnd pred koncom tretej tretiny a potom bol úspešnejší v samostatných nájazdoch. Nad Slovanom víťazí 4:3. Zajtra je na turnaji deň voľna, v nedeľu sa turnaj končí záverečnými dvoma zápasmi.
Koniec zápasu.
goalV samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Davos.
Samostatné nájazdy začínajú.
Po krátkej úprave ľadu sa začnú samostatné nájazdy.
65:00
Predĺženie sa skončilo.
64:13
importantRasmussen sa chcel natlačiť do zakončenia, nevyšlo mu ti, dopredu išiel Takáč, vystrelil iba do Sennu!
63:35
Slovan útočí, ale nezakončil, musí sa rýchlo vrátiť späť. Výborne Maier.
61:56
Fominykh nabral rýchlosť na pravom krídle, prihral na os Valachovi, ktorý mohol rozhodnúť, no pálil vysoko nad.
60:39
Corvi si vylepšoval pozíciu, hľadal ešte aj Nordströma, Slovan túto situáciu ustál.
60:01
Začalo sa predĺženie.
Zápas sa v riadnom hracom čase skončil nerozhodne 3:3, o malú chvíľu sa začne predĺženie.
60:00
Tretia tretina sa skončila.
59:37
importantSlovan mal teraz šťastie po útočnej akcii Davosu. Baroš ukoristil puk a podržal svoj tím.
58:59
goalTím Davos práve strelil gól!
ANDRES AMBÜHL strieľal hattrick po tom, čo tečoval príklep Foru od modrej. Baroš toho veľa nevidel. Vyrovnané, 3:3.
Asistencie: Michael Fora, Enzo Corvi
58:44
importantDavos už hrá vabank v šestici.
57:26
Slovan mohol pridať gólovú poistku, strieľali viacerí hráči, ale neuspeli.
57:14
Stránský si pýtal puk pred bránou, našťastie k nemu nesmeroval.
55:48
Ambühl sa dostal s pukom do blízkosti brány, bekhendom zakončil do Baroša.
55:29
Slovan sa bráni, ale dostane sa do stredného pásma, kam je hra vykázaná po tom, čo Barošova bránka opustila svoje miesto.
54:51
Wieser v ofsajde, vhodí sa v strednom pásme.
53:41
Baroš išiel dole, puk od modrej čiary presvišťal tesne vedľa jeho pravej tyčky.
52:52
Minárik zabojoval a dostal puk z obranného pásma. Slovan bráni jednogólový náskok.
52:04
V posledných minútach Slovan nepustil Davos do šance.
50:24
Baroš skryl puk v lapačke po nahodení od modrej čiary a prerušil hru.
49:47
Minárik na chvíľu oslobodil svoj tím spod tlaku a dostal puk do stredného pásma.
49:13
importantBaroš s výborným zákrokom po zakončení Wiesera spomedzi kruhov!
48:03
goalSlovan Bratislava dal gól!
Slovan využíva presilovú hru. Takáč posielal puk po ľade do predbránkového priestoru, hráč Davosu sa hodil na ľad, no odrazeného puku sa zmocnil MILAN KYTNÁR a poslal ho do ľavého horného rohu brány.
Asistencie: Samuel Takáč, Daniil Fominykh
47:05
Vylúčenie v tíme HC Davos:
Corvi – 2 min., krosček.
46:52
Baroš zasahoval vyrážačkou po tvrdej strele spoza kruhu.
45:34
Beňovu rozohrávku pretečoval Matoušek do útočnej tretiny, následná strela od modrej bola zblokovaná.
44:16
Takáčovi sa nepodarilo prihrať spoza brány, Rasmussen ho odzbrojil.
43:26
Sersen dohral súboj na mantineli so Schmutzom, čím ale spôsobil nepríjemnosti Maierovi, ktorému Schmutz priľahol nohu. Maier však bude v poriadku.
41:53
Hráči Davosu rýchlo preniesli hru na druhú stranu, Beňo zachytával puk futbalovou pätičkou, všetko pre Slovan dobre dopadlo.
41:04
Prihrávka na Ackereda, ten strieľal zápästím, ale jednalo sa skôr o propagačný pokus.
40:01
Začala sa tretia tretina.
Slovan dokázal v druhej tretine vyrovnať zásluhou Harrisa.
Tretia tretina sa začne o 20:42.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:58
Lukošík posunul puk Fominykhovi, ten ešte tesne pred sirénou ohrozil Senna.
38:23
Prvý útok Davosu sa držal pred Barošom, strieľal Nygren, Baroš s úspešným zákrokom.
37:21
importantHaščák zbúral pri rozohrávke hráča Davosu, puk si zobral Rapuzzi, ktorého koncovka bola veľmi nebezpečná.
35:34
Kytnár prihrával spoza brány, no Slovanu ušiel puk do stredného pásma, musel si dať pozor aj na naskakujúceho Bristedta.
34:46
Rapuzzi bekhendovou zadovkou našiel Haščáka, ktorý strieľal z prvej, Senn predviedol úspešný zákrok.
34:37
Slovan si vymieňa puk v útočnom pásme, má tlak.
33:33
Bristedt – 2 min., držanie hokejky.
33:02
MacKenzie vystrelil, Senn sa vyklonil, aby videla skryl puk v lapačke.
31:57
Šotekov bekhend Sen kryl pri svojej bližšej žŕdke.
31:07
Sersenovu strelu Senn vytesnil pravým betónom, Haščák na dorážku nedočiahol.
30:38
Davos to roztočil v útočnom pásme, ale Haščák ich akciu prerušil a dostal puk do stredného pásma.
29:54
BRANT HARRIS to vzal na seba, potiahol puk a z kruhu vystrelil do pravého horného rohu Sennovej brány. Vyrovnané, 2:2.
Asistencie: Daniil Fominykh, Samuel Baroš
29:15
importantSlovan sa celkom rozbehol. Kytnár nastreľoval puk pred bránu, Senn zasiahol, Lukošíkovi chýbal kúsok, aby trafil puk.
28:06
Bristedt sa snažil tečovať prihrávku z krídla, puk šiel hodne veľa. Do útoku prešiel Slovan ,Harris z druhej vlny pálil nad.
26:36
Slovanisti zabojovali a získali útočné pásmo, Lukošík prihrával spoza brány, ale adresáta nenašiel.
25:38
Takáč zachytil puk a posiela ho cez všetky čiary.
25:03
Hráči Davosu sa dostali do útočného pásma a vytvorili si streleckú pozíciu. Výborne Baroš.
24:18
Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava:
HL – príliš veľa hráčov na ľade.
23:24
Hrá sa zo strany na stranu, minimum sa prerušuje.
20:58
Harris posunul puk na Pecarara, ten sa snažil prihrať pred bránu, puk sa po odraze dostal k MacKenziemu, ktorý nenamieril presne.
20:01
Začala sa druhá tretina.
Davos vyhráva po prvej tretine nad Slovanom 2:1.
Druhá tretina sa začne o 19:52.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:23
importantBaroš vystrčil lapačku proti strele z pravého kruhu, zachránila ho však ľavá žŕdka.
18:36
Kytnár strieľal, Senn puk udržal, Lukošík nemohol dorážať.
18:16
Davosu sa nepodarilo prejsť cez stredné pásmo, na puku je Slovan.
16:58
Prassl individuálne zaviezol puk do útočného pásma, tam sa ho ale zmocnili hráči Slovana.
16:18
importantSlovan hrá oslabenie dobre, opäť bol nebezpečný, zaútočil v trojici, ale hráči to nevymysleli dobre, Maier zbytočne ešte prihrával na stranu a jeho prihrávka bola zblokovaná.
14:34
importantHarris vystihol prihrávku Davosu, s Takáčom išli v oslabení sami na bránu, niekoľkokrát si vymenili puk, zakončoval Harris, ale ani z tohto gól nepadol, Harris tesne netrafil bránu.
14:20
Lukošík – 2 min., podrazenie.
13:49
importantHra sa prelieva zo strany na stranu, no Senn zle rozohral, Slovanisti zachytili puk a Lukošík strelou zblízka ohrozil bránu, Senn vyrazil. Šotek už na dorážku nedočiahol.
12:16
Baroš zasiahol hokejkou na ľadovej ploche po strele z krídla.
10:09
ANDRES AMBÜHL má vynikajúcu formu, na turnaji strieľa už štvrtý gól. Akcia Davosu začala u Nygrena, ktorý našiel krížnou prihrávkou Corviho a ten posunul puk Ambühlovi k žŕdke, kapitán švajčiarskeho tímu pohodlne trafil pod hornú žŕdku.
Asistencie: Enzo Corvi, Joakim Nordström
08:57
Slovanu sa podarilo vyrovnať! Harris sa odpútal od zadného mantinelu a z otočky po ľade vystrelil, Senn vyrazil puk do miest, kde bol Beňo a ten bez problémov skóruje!
Asistencia: Brant Harris
08:04
Zakázané uvoľnenie Davos.
07:25
Beňova strela hneď po buly presvišťala tesne vedľa ľavej žŕdky.
05:09
Lukošík preveril Senna, Kytnár sa už k dorážke nedostal.
04:53
Harris iba odovzdal puk a odchádza striedať.
04:01
Slovan chybuje v strednom pásme, do útočného sa vrútil Bristedt, jeho strela bola zblokovaná na ochrannú sieť.
02:45
Slovanu to zatiaľ neklape, jeho rozohrávka skončila na hokejkách hráčov Davosu.
01:43
Slovan stratil puk v obrannom pásme, z pravého kruhu strieľal Barandun, Baroš udržal puk vo výstroji.
00:18
Nepríjemný úvod pre Slovan, Davos skóruje z prvej akcie, Corvi vyhral súboj v strednom pásme pri mantineli, prihrávkou uvoľnil ANDRESA AMBÜHLA, ktorý prekonal Baroša strelou medzi betóny.
Asistencia: Enzo Corvi
00:01
Stretnutie sa práve začalo.
Danube Cup dnes pokračuje druhým hracím dňom. O 19:00 sa začína súboj medzi Slovanom Bratislava a HC Davos.

Sparta včera zdolala Slovan 3:2. Vyhrávala už o tri góly po dvoch góloch Řepíka a jednom presnom zásahu Thorella. Slovan v závere tretej tretiny využil presilovku o dvoch aj o jedného hráča a gólmi Ackereda a Haščáka sa dostal na dostrel jedného gólu, no pri hre bez brankára sa mu už vyrovnať nepodarilo.

Lukko zdolalo Davos tým istým výsledkom, teda 3:2. Prehrávalo však už od 3. minúty po góle Ambühla, potom zásluhou Kestnera a Repa otočilo na 2:1, následne sa podruhýkrát v zápase presadil kapitán Davosu. Posledné slovo mal v 54. minúte Nyman.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 19:00.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Dunajský pohár 2022: Slovan Bratislava dnes prehral s HC Davos