Sobota, 10. apríla, 2021Meniny má Igor

Hádzanárky Trenčína a Šale vyhrali na domácich palubovkách

SITA|7. nov 2009 o 21:20

Súhrn výsledkov sobotňajších zápasov 7. kola česko-slovenskej súťaže hádzanárok.

BRATISLAVA. Súhrn výsledkov sobotňajších zápasov 7. kola česko-slovenskej súťaže hádzanárok WHIL (Women´s Handball International League) 2009/2010.

Výsledky

HK Štart Trenčín - TJ Házená Jindřichov Hradec 23:18 (14:8)

Najviac gólov: Birkušová 5, Rechtorisová 5/2, Gašparovičová 4/3 - Krupicová 4/4, Pilařová 3/1, Kohoutová 3. Pok. hody: 7/5 - 7/5, vylúčené: 6 - 6, ČK: Keslerová (Jindřichov Hradec) za tri vylúčenia, rozhodovali: Černý a Vydra, 200 divákov.

Domáce sa presadili dobrou obranou. S výnimkou úvodu (v 13. min český tím viedol 7:5) mali hráčky Trenčína celý čas zápas pod kontrolou. V prvom polčase si rýchlou útočnou hrou vytvorili 6-gólový náskok (14:8) a ten si v druhom dejstve udržali.

HK Slovan Duslo Šaľa - HK DANLOG Partizánske 34:15 (20:10)

Najviac gólov: Populhárová 8, Dubajová 6/2 - Blažeková 5/3. Pok. hody: 3/2 - 4/3, vylúčené: 0 - 3, rozhodovali: Bečička a Horák, 200 divákov.

V rýchlom stretnutí domáce jasne dominovali vo všetkých činnostiach. Rozhodujúci náskok získali už v prvom polčase, v druhom dala trénerka Darina Braunová príležitosť najmä hráčkam z lavičky.