Hádzanári Michaloviec remizovali s Košicami 26:26

SITA|4. feb 2012 o 20:32

V regionálnom derby dobrej úrovne viedli Košičania v prvom polčase o päť gólov, ale do prestávky Michalovčania manko zlikvidovali.

Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí extraligy hádzanárov:

A-skupina (o 1. - 5. miesto) - 6. kolo:

1. MHK Košice - HC winLand Michalovce 26:26 (15:15)

Najviac gólov: Fuňak 10, P. Hruščák 7/3, Farkašovský 4/1 - T. Urban 7/3, Sadovij 6, Pylypenko 5

Pok. hody: 5/4 - 4/3, vylúčení: 3 - 4, rozhodovali: Baďura, Ondogrecula ml., 352 divákov

V regionálnom derby dobrej úrovne viedli Košičania v prvom polčase o päť gólov, ale do prestávky Michalovčania manko zlikvidovali. V závere domáci opäť hosťom odskočili, ale Michalovce dobrou hrou vybojovali cennú remízu.

B-skupina (o 6. - 8. miesto) - 6. kolo:

MŠK Považská Bystrica - ŠKP Bratislava 26:23 (13:9)

Najviac gólov: Firit 7, Vallo 6, Martin Kozák 6/3 - Pupík 12, Mišenčík 4, B. Mikuš 3

Pok. hody: 3/3 - 1/0, vylúčení: 4 - 4, ČK: Martin Kozák (Považšká Bystrica) za 3 vylúčenia, rozhodovali: Černý a Vydra, 400 divákov

Domáci hráči sa od začiatku ujali vedenia a diktovali tempo zápasu. V drese hostí z Bratislavy sa strelecky zaskvel Stanislav Pupík, keď predovšetkým jeho zásluhou bojovali "policajti" až do konca o priaznivý výsledok.

Domov»Halové športy»Hádzaná»Hádzanári Michaloviec remizovali s Košicami 26:26